*
Help For English - angličtina na internetu zdarma!
English Me
*

Soutěž s City & Guilds

Vydáno dne 16.10.2011

Soutěž z anglického jazyka pro studenty SŠ z Prahy a Středočeského kraje – City & Guilds English Language Contest 2011. Výhra – zájezd do Anglie!

Soutěž o zájezd do Anglie

pro studenty SŠ z Prahy a Středočeského kraje

 

Rádi bychom Vám představili a zároveň Vás pozvali k účasti v nové soutěži pro studenty středních škol z anglického jazyka City & Guilds English Language Contest 2011.

Soutěž pořádá britská vzdělávací a certifikační instituce City & Guilds, která v rámci svých akreditovaných testovacích center organizuje mezinárodně uznávané zkoušky z angličtiny. Tyto zkoušky jsou uznávány řadou českých univerzit (více zde). Hlavním partnerem soutěže je cestovní kancelář PRO TRAVEL CK, s.r.o., která zajišťuje zájezdy pro školní kolektivy a která věnovala hlavní cenu pro vítěze a jeho učitele. Touto cenou je zájezd do Anglie.

Cílem soutěže je, aby si studenti 3. a 4. ročníků středních škol z Prahy a Středočeského kraje mohli porovnat znalosti s Evropským referenčním rámcem pro jazyky pro úroveň B2.

Soutěž bude probíhat v jedné kategorii a ve dvou kolech - školním a finálovém. Více informací naleznete v dokumentu "Podmínky".

Pro ty studenty, kteří se umístí na prvních pěti místech, jsou připraveny zajímavé ceny. Tyto ceny dodali partneři: PRO TRAVEL CK, s.r.o, internetové knihkupectví Englishbooks.cz, Jazyková škola Glossa, Jazyková škola Channel Crossings, Jazyková škola English Link, nakladatelství Macmillan, HR Forum a Accenture. Podrobnější informace o cenách naleznete v dokumentu "Ceny".

Více informací o podmínkách soutěže a termínů registrace naleznete v dokumentu označeném jako "Podmínky".

Co nejdříve se registrujte a přihlášky posílejte na simona@cityandguilds.cz.

Termín přihlášek je 21.10.2011!

Články ze stejné rubriky:

City&Guilds mezinárodní jazykové zkoušky z angličtiny, [a href=„http://­www.cityandgu­ilds.cz/“]www­.cityandguilds­.cz[/a], [a href=„http://­www.cityandgu­ilds.cz/index­.php?cat=5–7–2“]www.cityan­dguilds.cz/in­dex.php?cat=5–7–2[/a].

Komentáře k článku

TémaPřísp.PřečtenoPoslední příspěvek
Nepřečteno Soutěž s City & Guilds 2 2881 Od ussul poslední příspěvek
před 2 lety

Copyright 2005–2013 Vitware s.r.o. ISSN 1803–8298

Vyhledávání ve slovníčku ×

Slovíčko nebylo nalezeno