*
Help For English - angličtina na internetu zdarma!
English Me
*

English Me - vánoční sleva 25%

Vydáno dne 12.12.2015

Do 24. prosince 2015 pořizujte předplatné aplikace English Me se slevou 25%.

English Me – 25% sleva

(Co je to English Me!)

Rádi bychom Vás informovali o tom, že do 24. prosince letošního roku platí pro jakýkoliv nákup předplatného naší aplikace ENGLISH ME předvánoční sleva 25%. Roční předplatné pro jednoho uživatele je tedy 593 Kč, pro skupinové objednávky ještě daleko nižší, dokonce již od 143 Kč!

Vánoční sleva na English Me

English Me jako vánoční dárek

Předplatné English Me můžete věnovat i jako vánoční dárek. Jak na to? Přihlaste se do aplikace pod svým jménem a heslem (můžete použít to, které máte zde na Help for English a nebo si vytvořit zdarma novou registraci). V aplikaci si otevřete kartu ‘předplatné’ a zde klikněte na Objednat předplacené kódy. Proveďte objednávku libovolného počtu kódů (čím větší počet, tím nižší cena na jedno předplatné). Po provedení transakce (podporujeme instantní platby kartou i bankovním převodem) si budete moci vytisknout každý kód ve formě dárkového poukazu.

Vánoční dárek tedy můžete objednat, zaplatit (v případě platby platební kartou) a vytisknout ještě na Štědrý den!


Pro stávající zákazníky

Předvánoční nabídka je ještě výhodnější pro ty, kdo již mají English Me předplacené. Pro ty totiž máme ještě věrnostní slevu k tomu! A nebojte, nové předplatné se ke starému přičítá. Objednáním nového předplatného dříve, než staré skončí, nepřijdete ani o den.

Věrnostní sleva je ve výši 30 procent hodnoty předchozího předplatného. Pokud si tedy uživatel např. před půl rokem objednal předplatné za 790 Kč, z nového předplatného mu odečteme 237 Kč (tedy 30 procent ze 790). Další rok předplatného ho tedy bude stát jen 356 Kč!


English Me naleznete na:

www.englishme.czČlánky ze stejné rubriky:

Mgr. Marek Vít je držitelem certifikátu CPE a ocenění Evropský učitel jazyků 2008. Má dlouholeté zkušenosti jako učitel (ZŠ, SŠ i VŠ), soukromý lektor a překladatel. V posledních letech se věnuje vývoji výukového software a tvorbě těchto webových stránek.

Komentáře k článku

K článku nejsou zatím žádné komentáře
Přidat komentář


Partneři stránek: Anglické učebnice a beletrie s 15 % slevou
Copyright 2005–2017 Vitware s.r.o.
ISSN 1803–8298

Vyhledávání ve slovníčku ×

Slovíčko nebylo nalezeno