Help for English

English slang #1

Komentáře k článku: English slang 1

 

Diky za uzitecny clanek. Co ale znamena ta prvni veta? Mohl by to nekdo prelozit, nejak mi to nedava smysl.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 16 lety

Diky za uzitecny clanek. Co ale znamena ta prvni veta? Mohl by to nekdo prelozit, nejak mi to nedava smysl.

Re:

Za chvilku je přestávka na oběd. Nechtěl bys jít ven na cígo?

Aha, diky. Takze kdy je neco IN A BIT, tak to znamena, ze se blizi, ze to je blizko, za chvili to nastane, jo?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 16 lety

Aha, diky. Takze kdy je neco IN A BIT, tak to znamena, ze se blizi, ze to je blizko, za chvili to nastane, jo?

Re:

Stejny jako kdyby tam bylo IN A WHILE. Jen to IN A BIT spis britsky.

překlad?

:-) ahoj taky by mi bodnul překlad těch vět nebo alespon slovíšek

Teorie

No ono je sice strašně pěkný že jsou tady takovéhle testy – nic proti tomu- ale bylo by super aby kdyby jste sem dávali i články kde tohle bude vysvětlený a ne rovnou testy… Jak má potom člověk vědět co to znamená

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Dash.s.niece vložený před 15 lety

Teorie

No ono je sice strašně pěkný že jsou tady takovéhle testy – nic proti tomu- ale bylo by super aby kdyby jste sem dávali i články kde tohle bude vysvětlený a ne rovnou testy… Jak má potom člověk vědět co to znamená

Re: Teorie

Naše testy jsou výukové a o to jde. Zkusíte si to doplnit a potom vám po počítač řekne, jak to mělo být a proč, co to znamená atd. A z toho se to naučíte.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.