Help for English

Smart Tests - Demo (download)

Komentáře k článku: Smart Tests - Demo (download)

 

Poděkování

Před chvílí jsem si stáhla Smart Tests a už jsem byla chycena. Místo malé chvilky to byla hodina a půl :-) . Moc se mi to líbí /i když mi, samozřejmě, zase ukazuje, kolik mám mezer/. A protože jste chtěl pomoci vychytat mouchy, jednu malou mušku mám:obecný test elementary #1, otázka č.19 – were – 2.osoba jedn.č. Ale to jen tak na okraj, ještě jednou díky.

fakt výborný!!!

Fakticky jsem nečekal, že bych mohl přemýšlet o tom, že si tento program objednám, ale po shlédnutí programu jsem ho vyhodnotil jako fantastickou věc k přípravě na příjmačky na Vysokou… začínám uvažovat o tom, že angličtině objetuji dalších 500 Kč :-D

ndšená

Smart tests po vychytání chybek, nebude mít konkurenci. Právě zkušení v angličtině mohou přispět. Po shlédnutí si dovolím tvrdit. že testy jsou pro všechny úrovně, a možná i znalí se budou divit, co všechno najdou.

Problém?

Mám problém nebo jsem něco spletla. Když jsem chtěla vyzkoušet, jak mi bude v testu fungovat slovník, hlásí mi, že musím mít nainstalovaný program LL. Ale ten nainstalovaný mám.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lidka vložený před 16 lety

Problém?

Mám problém nebo jsem něco spletla. Když jsem chtěla vyzkoušet, jak mi bude v testu fungovat slovník, hlásí mi, že musím mít nainstalovaný program LL. Ale ten nainstalovaný mám.

Re: Problém?

LL i Smart Tests musí být nainstalované ve stejné složce. V instalátorech (obou) je to už předem nastavené, ale je možné, že jste si zadala při instalaci vlastní umístění programu a tím pádem potom jsou LL i ST někde jinde a nemohou spolu spolupracovat.

Re: Re: Problém?

Děkuji, tak jsem zjistila, že jsem si program opravdu nainstalovala do nové složky, zkoušela jsem ho „přestěhovat“, ale bohužel budu muset počkat, až přijede domů odborník. Děkuji za radu, příště nebudu experimentovat na tomto -pro mě téměř neznámém- poli.

smart test

Dobrý den,
rád bych si stáhnul tento výukový program, ale když ho chci spustit hlásí mi to chybu – incomplete download and damaged media? děkuji za odpověd.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od roniesracing vložený před 16 lety

smart test

Dobrý den,
rád bych si stáhnul tento výukový program, ale když ho chci spustit hlásí mi to chybu – incomplete download and damaged media? děkuji za odpověd.

Re: smart test

Asi se vás soubor z nějakého důvodu nestáhne celý. Zkuste stahování opakovat a pokud to nepomůže, zkuste změnit způsob stahování, např. použít jiný prohlížeč.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: smart test

Asi se vás soubor z nějakého důvodu nestáhne celý. Zkuste stahování opakovat a pokud to nepomůže, zkuste změnit způsob stahování, např. použít jiný prohlížeč.

Re: Re: smart test

supr, už sem to stáhnul. Myslel jsem si, že je chyba v odkazu či na Vašich stránkách, ale to se asi nemůže stát:)děkuji

Re: Re: Re: nelze instalovat

mam uplně stejný problem:( poradte pls co s tím

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vanesa01 vložený před 15 lety

Re: Re: Re: nelze instalovat

mam uplně stejný problem:( poradte pls co s tím

Re: Re: Re: Re: nelze instalovat

Jak říkám, toto vyřešíme pomocí e-mailu. Napište přesný popis problému, vyřešíme ho.

Re: Re: Re: nelze instalovat

MĚ TO HLÁSÍ ÚPLNĚ STEJNOU CHYBU!ZKOUŠELA JSEM VŠECHNO A NIC.CHCI SI TO KOUPIT,ALE NEJDŘÍV JSEM SE CHTĚLA NA TO PODÍVAT JESTLI JE TO VHODNÉ I PRO ZAČÁTEČNÍKY.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Simona vložený před 15 lety

Re: Re: Re: nelze instalovat

MĚ TO HLÁSÍ ÚPLNĚ STEJNOU CHYBU!ZKOUŠELA JSEM VŠECHNO A NIC.CHCI SI TO KOUPIT,ALE NEJDŘÍV JSEM SE CHTĚLA NA TO PODÍVAT JESTLI JE TO VHODNÉ I PRO ZAČÁTEČNÍKY.

Re: Re: Re: Re: nelze instalovat

O kousek výše máte řešení: Ve vistách zvolit „otevřít jako správce“.

Dobrý den Marku chtěla jsem se jen zeptat.V té plné verzi smart tests jsou i testy pro startery?Protože v té demo verzi nejsou a je to pro mě ještě zatím dost těžký.Chci si jí pořídit.Language lab mám a je super!Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Simona vložený před 15 lety

Dobrý den Marku chtěla jsem se jen zeptat.V té plné verzi smart tests jsou i testy pro startery?Protože v té demo verzi nejsou a je to pro mě ještě zatím dost těžký.Chci si jí pořídit.Language lab mám a je super!Díky

Re:

Ano, jistě, jsou tam testy pro starter i elementary.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.