Help for English

FORVO - Jak se co vyslovuje

Komentáře k článku: FORVO - Jak se co vyslovuje

 

Díky!

Téměř zázrak:)

Díky moc. :-D Ty jména sou opravdu často oříšek..

Velké díky

Marku, velké díky, za tento odkaz. Tohle se vážně hodí. Hlavně kvůli jménům a názvům různých měst!

Pro mě to je vždycky dost zapeklité a s těmito stránkami… paráda!

Jinak máte můj velký obdiv! Tyto stránky jsou nejlepší a každému je doporučuju. Chodím sem několikrát denně a nemůžu nikdy přestat!

:-)pěkné a nápomocné, ale mně osobně to trvalo, než jsem se v tom zorientovala…

možná by to chtělo, aby tam byl přímo přehrávač, protože to stahovat a otevírat v přehrávači z PC je celkem otravný

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomáš vložený před 15 lety

možná by to chtělo, aby tam byl přímo přehrávač, protože to stahovat a otevírat v přehrávači z PC je celkem otravný

Re:

Kliknete na ikonku přehrání a vše se přehraje samo. Nemusíte nic stahovat, když nechcete.

Zkratky

Vynikající! Skvělé je to, že víte, odkud mluvčí pochází.
Často mám problém s výslovností zkratek, tj. které se hláskují a které vyslovují jako běžná slova (USA x NATO). Nevíte někdo o seznamu, kde by ty nejpoužívanější byly takto rozděleny? Často si nejsem jistý ani v češtině :-) předpokládám, že pravidlo pro to neexistuje…

Super pomůcka, díky moc! Konečně vím, jak vyslovit jméno mého oblíbeného herce Jakea Gyllenhaala :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.