Help for English

Shopping and Services

Komentáře k článku: Shopping and Services

 

Re: Re: hmmmm :-))))

jj maš recht kámo tohle sou nej stranky o english, které sem zatím našel na netu. Tak ať toho nechá nebo mu natáhnu taky :-)

She gives me a peace of advice.

peace? nebo piece?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od zvejka vložený před 17 lety

She gives me a peace of advice.

peace? nebo piece?

Re: She gives me a peace of advice.

PIECE samozřejmě

je možný český překlad?

učit se nazpaměť nemá cenu…

No já myslim že nemá cenu učit se nazpaměť nějaké téma nejlepší je podle mě si napsat osnovu a učit se slovíčka a číst články na dané téma.. potom o tom dokážu mluvit bez nějakého učení se věcí nazpamť…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ivča, Ivuš..... to je různý... vložený před 16 lety

učit se nazpaměť nemá cenu…

No já myslim že nemá cenu učit se nazpaměť nějaké téma nejlepší je podle mě si napsat osnovu a učit se slovíčka a číst články na dané téma.. potom o tom dokážu mluvit bez nějakého učení se věcí nazpamť…

Re: učit se nazpaměť nemá cenu…

stoprocentně souhlasím

ake su zakladne rozdiely maturit typu A B C

Odkaz na příspěvek Příspěvek od becherovka vložený před 16 lety

ake su zakladne rozdiely maturit typu A B C

Re:

To nevím, to u nás v ČR nemáme.

ok diky moc

Re:

Šéfe! vážně si mě rozesmál:-)

no,,me to teprve ceka…ale vypada to,,ze je to vpohode :o

???

Docela by me zajimalo, jestli tyto studentské texty k maturitě ještě někdo opravuje než su tu zveřejní…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od lancaster vložený před 16 lety

???

Docela by me zajimalo, jestli tyto studentské texty k maturitě ještě někdo opravuje než su tu zveřejní…

Re: ???

Neopravuje, a je to jasně v úvodu napsané, že se v nich mohou objevovat chyby.

Re: učit se nazpaměť nemá cenu…

já souhlasím…ale pak je horší, že holka co se to učila nazpamět tak dostane jedničku a ta druhá, co si napíše osnovu a aktivně povídá + odpovídá na další otázky, typu jaký kanadský hokejisty znáte (otázka ne pro každýho)…dostane známku horší…mno svět je takový jaký je ale žiju s pocitem, že se aspon s angličanem domluvím bez ééééé:)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.