Help for English

Recipes: BEEF STEW

Komentáře k článku: Recipes: BEEF STEW

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od minjja vložený před 14 lety

Doufám, že se mi zítra oběd povede. Jen se chci zeptat jak se čte to 600 g a 2 tbsp. Myslím tím jestli je to v množném čísle. A jestli se to čte s of. 1/2 l of red wine. Děkuju

Re:

600 g – normálně mn.č.
2 tbsp = 2 tablespoons

Normálně se čte s OF. U receptů se však zjednodušuje.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Re:

obecně doporučuju tyhle věci vždy vyhledávat dle latinských názvů. Prostě si rostlinu najděte v anglickém atlasu pod anglickým jménem (i na wikipedii) a bude tam uvedený název i latinsky. Podle latinského názvu pak hledejte v českých zdrojích.

Re: Re: Re:

tady je jenom malý háček že b. rapa je i vodnice a hledat brassica oleracea by taky nebylo příliš vhodné, ale to je extrém.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od chatnick vložený před 14 lety

jen bych doporučil místo cukru karamel

Re:

Karamel......­.....to se da koupit?

Re:

já tam dávám víno i Guinness a je to lahoda.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

Re:

Karamel......­.....to se da koupit?

Re: Re:

To se přece dá udělat.

Vcelku mňam

Recept je overený v praxi. Chutí dobre. Dusená hovädzinka s výraznými ovocno-zeleninovámi chuťami a vôňami.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Re:

To se přece dá udělat.

Re: Re: Re:

Da, ale nerada takovy veci delam, desne horky ........

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Josef
Odkaz na příspěvek Příspěvek od AdrianaXXX vložený před 14 lety

Vcelku mňam

Recept je overený v praxi. Chutí dobre. Dusená hovädzinka s výraznými ovocno-zeleninovámi chuťami a vôňami.

Re: Vcelku mňam

Já ho taky pojedl, ale potom v práci na wc smrděly i zdi… asi jsem tam dal něco spatnýho do toho…

doufám že máte na léto připravený nějaký grilování

Odkaz na příspěvek Příspěvek od chatnick vložený před 14 lety

doufám že máte na léto připravený nějaký grilování

Re:

Zatím ne. Nevím jestli bych tam našel nějaký ‚klasický‘ recept :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Josef vložený před 14 lety

Re: Vcelku mňam

Já ho taky pojedl, ale potom v práci na wc smrděly i zdi… asi jsem tam dal něco spatnýho do toho…

Re: Re: Vcelku mňam

Jednoduchý recept – tam nemáš čo spackať. Iba ak si pridal jedovaté huby :-)

Vaše recepty-to je opravdu dobrá zábava.Jen mi trvá delší dobu, než se tím prokoušu(myslím překlad ne to jídlo), ale taky je to dobře, alespoń se bavím déle. :-D

Tak o víkendu jsem se rozhodla připravit tuto delikatesu :) Nakonec to tedy vypadalo trochu jinak, než je na obrázku … zejména tedy co se týče množství (potřebovala jsem velký ale opravdu velký hrnec :) ), a doba vaření i s celou přípravou mi zabraly ne 2,5 hodiny ale 4 hodiny :D Jinak se doma jídlo libilo :)

V záhrade dozrela zelenina. V nedeľu opäť robím, ale už nepoužiejm víno. Naposledy prebilo chuť zeleniny.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.