Help for English

BUSINESS 06: Telephone (storyline)

Komentáře k článku: BUSINESS 06: Telephone (storyline)

 

Super

Vítám Michala zase mezi námi a hned se mu to povedlo, takže se těším na nová slovíčka a fráze. Škoda, že se nepovedl ten poslech, ale i tak je to dobře, že dál nečekáte. :-)

Taky jsem rád, že je BE zase zpět. Pro mě je to hodně užitečné. Díky :-)

Je teoreticky možné, že někdy v budoucnu náš „nešika“ Micheal nahrávku hovoru najde nebo už se smířil s tím, že je definitivně smazána? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MattoniLover vložený před 13 lety

Je teoreticky možné, že někdy v budoucnu náš „nešika“ Micheal nahrávku hovoru najde nebo už se smířil s tím, že je definitivně smazána? :-)

Re:

Možné je všechno. Určitě se o to bude snažit, ale raději nic neslibujeme :-)

Ono to může trvat ještě dalších X měsíců (popřípadě se to nepovede vůbec), proto jsme to prostě vypustili jen s textem.

Já jsem to tam původně chtěl napsat, že až bude poslech, tak ho tam přidáme, ale takticky jsem pomlčel… :-)

Viem že je to od veci ale konečne som sa zaregistrovala aby som vám mohla vyjadriť svoj obdiv akú super stránku ste vytvorili a tvoríte a tým pomáhate veľa veľa ľudom. Klobúk dolu :-) Ďakujem

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.