Help for English

email English

Komentáře k článku: email English

 

Výborná!

Znám ji a dal bych možná i 95% :)

Re:

Ale to je přece každého svobodná volba, zda si knihu koupit nebo ne…
Pokud bych si nemyslel, že je kniha dobrá a užitečná, recenzi k ní nepíšu.

Re:

Samotným vymyšlením a vydáním knížky se peníze z lidí „vytáhnout“ nedají. Avšak zakoupením takové cvičebnice a jejím používáním (k čemuž povzbuzuje a vede výše uvedená a pěkně zpracovaná recenze) se ony peníze smysluplně využijí:)
A v důsledku vlastně i uživatelé materiálu mohou utracené peníze dostat mnohonásobně zpět, když budou například umět dobře anglicky komunikovat:)

Podobná kniha

Obdobou této vydařené knihy je English for Emails od Rebecca Chapman – Oxford.
V ČR se špatně schání a na to že má cca 60 stran, je hodně drahá.

ucebnice pro hotely a restaurace

Chtela bych se zeptat, jestli nahodou neznate nejakou dobrou ucebnici pro pro studenty hotelovych skol. Na internetu jsem si nasla „Be my guest“ , ta je jenom pro hotely, „Highly recommended“ a „Ready to order?“, ale v ruce jsem je nemela, tak se tezko vybira.

Dekuji. Martina

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Fialka vložený před 13 lety

ucebnice pro hotely a restaurace

Chtela bych se zeptat, jestli nahodou neznate nejakou dobrou ucebnici pro pro studenty hotelovych skol. Na internetu jsem si nasla „Be my guest“ , ta je jenom pro hotely, „Highly recommended“ a „Ready to order?“, ale v ruce jsem je nemela, tak se tezko vybira.

Dekuji. Martina

Re: ucebnice pro hotely a restaurace

Držel jsem v rukou všechny tři a přijdou mi dobré. Bohužel jsem z nich však nikdy neučil.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 13 lety

Re: ucebnice pro hotely a restaurace

Držel jsem v rukou všechny tři a přijdou mi dobré. Bohužel jsem z nich však nikdy neučil.

Re: Re: ucebnice pro hotely a restaurace

Diky moc za odpoved, hlavne ze jsou dobre.

Re: ucebnice pro hotely a restaurace

1. Longman – May I Help You?
2. Penguin – Test your Business English – Hotel and Catering
3. Na Amazonu si nech vyhledat Vocabulary for Hotels and Tourism

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.