Help for English

News in Levels

Komentáře k článku: News in Levels

 

Zjednodušená četba

Vřele doporučuji co je zde doporučeno.Já osobně jsem četl několik knih ve zjednodušené angličtině (od Penguin Raders), za odkaz děkuji, určitě budu pravidelně navštěvovat :-)

+

tak to je fakt super. Mohlo by se to jmenovat i „od A1 k C1“ :-) Velmi dobrá inspirace k rozvoji vlastní slovní zásoby – aby to také znělo tak hezky. Děkuji za tip.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jarmi1 vložený před 12 lety

+

tak to je fakt super. Mohlo by se to jmenovat i „od A1 k C1“ :-) Velmi dobrá inspirace k rozvoji vlastní slovní zásoby – aby to také znělo tak hezky. Děkuji za tip.

Re: +

líbí se mi to čím dál víc. Když se učím nová slovíčka a hlavně frázová slovesa tak si vyhledávám příkladové věty – jsem ráda, že tady mám další zdroj ověřených textů. :-)

Skvělé, určitě se podívám. I když vlastně ani nevím, jakou úroveň si vybrat. Se zjednodušenou četbou moc zkušeností nemám, to co jsem kdysi četla mě nebavilo. Tak čtu raději normální knížky, i když občas je to docela „drsňárna“. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leiah vložený před 12 lety

Skvělé, určitě se podívám. I když vlastně ani nevím, jakou úroveň si vybrat. Se zjednodušenou četbou moc zkušeností nemám, to co jsem kdysi četla mě nebavilo. Tak čtu raději normální knížky, i když občas je to docela „drsňárna“. :-)

Re:

já jsem svého času četla jen detektivky, protože to nešlo odložit :-D

zkrátka úžasný

Prošla jsem si pár článků tam a moc se mi líbí! Díky za tip!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od HanaRT vložený před 12 lety

Prošla jsem si pár článků tam a moc se mi líbí! Díky za tip!

Re:

A je tam z minulého pátku bezva vtip. :-D

Pozitivní je, že i About us napsali v A1, aby opravdu všichni věděli, o co jde…

Dva dny jsem tam zabrousil to prozkoumat. Nápad je to dobrý, ale myslím že snaha o jednoduchost a srozumitelnost zejména na levelu 1 a 2 jsou tak křečovité, že jsou až na škodu věci. Ten text na levelu1 je ještě pod zjednodušenou četbou (Penguin atd) level1. Myslím že to s tou jednoduchostí až přehnali.
About us měli napsat v cz pokud je to pro začátečníky… na tom už to nevytrhnou. Myslím že kdo tady projde kurs pro začátečníky a odkazy na různé nahrávky co tady jsou, tak tam už mu to nic moc nedá – je potřeba zvyšovat laťku..

Odkaz na příspěvek Příspěvek od melychar vložený před 12 lety

Dva dny jsem tam zabrousil to prozkoumat. Nápad je to dobrý, ale myslím že snaha o jednoduchost a srozumitelnost zejména na levelu 1 a 2 jsou tak křečovité, že jsou až na škodu věci. Ten text na levelu1 je ještě pod zjednodušenou četbou (Penguin atd) level1. Myslím že to s tou jednoduchostí až přehnali.
About us měli napsat v cz pokud je to pro začátečníky… na tom už to nevytrhnou. Myslím že kdo tady projde kurs pro začátečníky a odkazy na různé nahrávky co tady jsou, tak tam už mu to nic moc nedá – je potřeba zvyšovat laťku..

Re:

čtení jsou to fakt celkem lehká ale to zvyšování laťky vidím v tom jak jsem schopen ten text zopakovat, převyprávět.

díky za tip :idea:

Skvělý tip.

Opravdu skvělý tip. Budu si zde určitě pilovat angličtinu. Jen by to mohlo být ozvučené (pak by to fakt nemělo chybu) ale i tak super.
Komu to nestačí (je v angličtině zběhlejší), jistě si najde jiný způsob zdokonalování. Ale my skorozačátečníci a začátečníci takové články moc potřebujeme. Pomáhá nám to zajímavou formou udržet zájem a nepřestat se učit.
Jsem za tento tip moc vděčná.
Děkuji!!! :-)

zklamání

Z odkazu jsem měla velkou radost. Těšila jsem se, že si články ve své úrovni stáhnu do Kindla, kde si je mohu poslechnout a přložit pomocí slovníčku. Bohužel to nejde. :-(

Re:

No já ze zkušenosti lektorky vím, že Penguin level 1, dokonce i Starter, je pro úplného začátečníka ještě moc těžký. Student musí mít pocit, že rozumí, ne že nerozumí každému druhému slovíčku. Mým cílem jako lektorky je, aby student začal číst téměř okamžitě, co se začne učit anglicky, a na to je i ta nejjednodušší zjednodušená četba (Penguin, Oxford atd.) ještě moc těžká.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.