Help for English

SIGNS and NOTICES (photo quiz #5)

Komentáře k článku: SIGNS and NOTICES (photo quiz 5)

 

tak pro tentokrát 90%, super seriál

Re:

V zadani je napsano Wednesday evening – takze je prece 7 hodin vecer.

:c)

Hezký, díky.
Jen jsem sama sebe spletla u 3.otázky – myslala jsem, že se mluví o majiteli té cedule (či té atrakce či u čeho to je) a nenapadlo mě, že jde o majitele těch věcí. To jsem celá já :c)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 13 lety

:c)

Hezký, díky.
Jen jsem sama sebe spletla u 3.otázky – myslala jsem, že se mluví o majiteli té cedule (či té atrakce či u čeho to je) a nenapadlo mě, že jde o majitele těch věcí. To jsem celá já :c)

Re: :c)

Nejsi sama, ja mel spatne taky akorat tohle. Taky jsem myslel majitele te cedule resp. toho pozemku. Myslim, ze ta odpoved neni uplne jednoznacne napsana.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mk222 vložený před 13 lety

Re: :c)

Nejsi sama, ja mel spatne taky akorat tohle. Taky jsem myslel majitele te cedule resp. toho pozemku. Myslim, ze ta odpoved neni uplne jednoznacne napsana.

Re: Re: :c)

Uznávám, pozměnil jsem :-)

Poslední…

Poslední fotografie? To je škoda, tyto testíky mě moc bavily, opravdu moc. Je to senzační nápad. I když jsem podle % byla tak průměr :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Anazi vložený před 13 lety

Poslední…

Poslední fotografie? To je škoda, tyto testíky mě moc bavily, opravdu moc. Je to senzační nápad. I když jsem podle % byla tak průměr :-)

Re: Poslední…

Děkuji. Jsem rád, že se líbí. :-)

Inu, já myslím, že časem nějaké zase budou, ale v tuto chvíli už nemám mezi fotkama nic použitelného, takže až zase někdy pojedu do UK, tak snad něco nového ulovím :-)

Naprosto geniální seriál, nemohu to nikomu říct, ale zabavila jsem se s ním v práci na celé dopoledne. Myslím, že to bylo velmi užitečné a přitom tak moc zábavné.
Děkuji

Max.spokojená! Díky! Už vím co budu fotit! Zaměřím se na cedule! :-)

Moc dobrý :o)

Opravdu dobrý, skvěle jsem si zaluštila :-D
Přehlídla jsem jenom tu slevu na víno.

Já se přes tu 80% snad nedostanu..:( Test je super!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.