Help for English

BUSINESS 05: Spojky a spojovací výrazy

Komentáře k článku: BUSINESS 05: Spojky a spojovací výrazy

 

Já jsem zvyklý se učit jazyk přirozenou cestou – zapamatováním si. A viděl jsem v učebnicích a proof, ale i jen proof… Někdy mi přijde angličtina jako bůh chaosu, ale přesto je to skvělý jazyk.

Páááni, jeden z nejlepších článků na HFE vůbec, a to už je co říct. THUMBS UP
Mockrát za něj děkuju :-)

So that/ In order to

Ahoj, mam dotaz jestli mohu pouzit v teto vete: I will write this down in order to I do not forget it. Nebo misto in order to musim dat So that :?: Dekuju:)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od llindak vložený před 13 lety

So that/ In order to

Ahoj, mam dotaz jestli mohu pouzit v teto vete: I will write this down in order to I do not forget it. Nebo misto in order to musim dat So that :?: Dekuju:)

Re: So that/ In order to

Rozhodně tam nepatří DO. Přečtěte si prosím článek u Účelovém infinitivu: h4e.cz/2006050301

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 13 lety

Re: So that/ In order to

Rozhodně tam nepatří DO. Přečtěte si prosím článek u Účelovém infinitivu: h4e.cz/2006050301

Re: Re: So that/ In order to

dekuju:) ja to tam prostutuduju;)

YEP!!

Děkuju, děkuju, děkuju moc :) :-) :-) :-)

další článek, ke kt. se ráda vracím

Jenom pořád nevím, jestli aspoň třetinu z těch spojovacích výrazů jsem schopná aktivně používat. Ale snažím se :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.