Help for English

Ohlédnutí za rokem 2011

Komentáře k článku: Ohlédnutí za rokem 2011

 

Vám všem co se podílíte na tvorbě a běhu těchto úžasných stránek jakož i jejich uživatelům chci popřát mnoho štěstí, zdraví a pokroku při studiu angličtiny v novém roce 2012.

Happy New Year :oops:

Ješte jednou dík za tyhle stránky a dík Vám Marku, vaší paní, i panu Romanovi, za trpelivost pri zodpovídaní nekdy fakt náročnejch otázek a tvorbe článku, jak tech zábavnejších (okouzlili mne treba Christmas Crackers) tak tech naučných.
Thanks

Také já chci všem, kdo se podílí na těchto stránkách popřát pevné zdraví, štěstí, radosti a pohody v novém roce. Pane Vít, děkuji moc za tyto stránky. Nejenže učení zde je opravdu radost, ale tyto stránky mě podržely i v nejtěžších chvílích mého života, kdy mi zemřela maminka a potřebovala jsem „odreagování“. Děkuji. Šťastný nový rok všem zde.

Všem z HFE – především Vám Marku, Romane, Michaelo a Petře, a také všem návštěvníkům přeji 366 hezkých dnů v roce 2012, zdraví, štěstí a motivaci (nejen pro angličtinu. :-))

Prani do roku 2012

Dekuji vam vsem za tyto skvele stranky. Jsou pro me zdrojem informaci i zabavy, vekou inspiraci a vzdy se tu neco zajimaveho dozvim. Do noveho roku vam preji hodne elanu, radosti, dobrych napadu a hodne spokojenych uzivatelu! :-)

..

všetko najlepšie prajem, velke dakujem za vsetko

krásný nový rok plný spokojenosti vám všem! je skvělé, jak se tyto stránky rozrůstají a zlepšují! díky

Díky za všechno, jste skvělí. A všem přeji hodně štěstí, pohody, lásky a Božího požehnání.

Přeji Vám

úspěšný rok 2012 plný hezkých zážitků a děkuji za tyhle super stranky :-)

Jen bych podotkl, že tyhle stránky jistě navštěvuje i hodně lidí ze Slovenska, takže to bude přeci jen méně než každý 6. Čech. Ale i tak je to určitě úspěch.

Kvalita těchto stránek je opravdu na vysoké úrovni a ze srdce Vám přeji, ať to tak trvá
i v nadcházejícím roce! Tímto chci popřát vše
nejlepší do Nového roku všem, kteří se na těchto
stránkách jakkoliv podíleli.

Díky moc za vaše stránky a v roce 2012 všem přeji mnoho elánu a vytrvalosti.

Re: Re:

Dobrý den.Hledal jsem stránku na „Gesichtbuchu“ :) a nemohl ji najít. Poradíte mi?Dále mám dotaz ohledně jiných jazyků.Z náznaku jsem pochopil,že pokud by někdo měl zájem vytvářet něco podobného jako Vy ,dáte mu k tomu prostor na Vašich stránkách?Mám na mysli konkrétně ruštinu.Má známá je rodilá Ukrajinka s českými kořeny a má pedagogické vzdělání.Nyní doučuje české žáky a moc ji to baví.Studenti jsou údajně taky spokojeni.Co je potřeba pro to,aby ta možnost (Help For Russian :) ) byla realizována?Kon­krétní stupeň formálního vzdělání v ČR?Zápal pro věc?Širší tým?Osobní pohovor? Moc děkuji za odpovědi.
Osobně jsem za tuto stránku nesmírně vděčný.Nejen pro praktickou užitečnost,ale hlavně proto,že se stránce věnujete zdarma a přitom nic nešidíte.Naopak ,Váš entuziasmus mi vrátil víru v solidaritu a nezištnou ochotu,které je kolem nás stále méně.Lidé jako Vy by měli být v politice,ale ne v té dnešní :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.