Help for English

Word Manager - Demo (download)

Komentáře k článku: Word Manager - Demo (download)

 

:-)

wm

Mrkl jsem ted na ten prográmek a vypadá opravdu dobře.Zkoušel jsem si kreslit obrázky sám,ale moc mi to nešlo :-( asi ze mě Michelangelo nebude:-)

world manager

Dobrý den, počítáte s World managerem, který by se dal používat v telefonech s operačním systémem. Děkuji Petr Vogt

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tapulda vložený před 13 lety

world manager

Dobrý den, počítáte s World managerem, který by se dal používat v telefonech s operačním systémem. Děkuji Petr Vogt

Re: world manager

Ne, zatím ne. Trh je velmi proměnlivý, technologie také. Není zatím v našich silách vyvíjet něco pro X typů mobilů s X operačními systémy… řešení ale hledáme a už máme jistý plán. Zatím nebudu prozrazovat.

Re:

ano, přesně tak.

upgrade

Je možné provést upgrade z verze Language Lab na World manager, pokud ano tak za jakých podmínek. Děkuji

Re: upgrade

V současné době už ne, tuto možnost jsme nabízeli v prvních několika měsících po spuštění programu Word Manager.

to je výborný, díky moc :)

Dotaz k word manageru

Dobrý den pane Vít,právě jsem potvrdil objednávku. Demo bylo velice zajímavé a těším se až dorazí plná verze! Díky za vaši práci.Mám snad jen jeden dotaz,v jakém formátu se dají vkládat obrázky při editaci slov?díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Rockmaker vložený před 12 lety

Dotaz k word manageru

Dobrý den pane Vít,právě jsem potvrdil objednávku. Demo bylo velice zajímavé a těším se až dorazí plná verze! Díky za vaši práci.Mám snad jen jeden dotaz,v jakém formátu se dají vkládat obrázky při editaci slov?díky

Re: Dotaz k word manageru

Omlouvám se,už jsem si přečetl výše,přehlédl jsem to…

Word manager

Super! Word manager používám již několik dní,jsem naprosto nadšený,program je opravdu udělaný tak,že baví,a občas je těžké přestat ;-) Vřele doporučuji všem!

úroveň lekcí

Dobrý den. Prosím, jak nastavím úroveň nově vytvořené lekce? Každá nová se zobrazuje jako STARTER. Nastavení úrovně vidím jen u jednotlivých slovíček. Děkuji a díky za super program.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od koff vložený před 12 lety

úroveň lekcí

Dobrý den. Prosím, jak nastavím úroveň nově vytvořené lekce? Každá nová se zobrazuje jako STARTER. Nastavení úrovně vidím jen u jednotlivých slovíček. Děkuji a díky za super program.

Re: úroveň lekcí

Úroveň to počítá samo podle zadaných slovíček.

Re: Re:

Dobry den,

kde se daji vypnout ta synonyma? Ted to tu hledam a ne a ne najit. Dekuji.

Jake je omezeni demo programu? Případně je někde historie programu?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.