Help for English

Recipes: QUICHE

Komentáře k článku: Recipes: QUICHE

 

plain flouer, cheese

Vypadá a zní dobre.
Jak se rekne anglicky, „tendle článek mi prišel práve vhod?“ potrebuji neco k pohoštení co není sladké a asi to použiju. Ale skusím to udelat nejprve k obedu rodine.
Mužu se zeptat co je plain flour? je to bežná hladká mouka?
A jaký je to gruyere cheese? Patrne nejaký special. Alespoň jaký druh? plesňový bíly, modrý, mekký nebo spíš tvrdý?

Romane, dekuji moc za článek, vaše články tady se mi moc líbí, sou velice osvežujicí, maj príchuť zábavy a pritom se človek i neco nové naučí a navíc je to z anglického prostredí. Ríkam si jak skvelý učitel musíte být :).
Dík

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ar vložený před 12 lety

plain flouer, cheese

Vypadá a zní dobre.
Jak se rekne anglicky, „tendle článek mi prišel práve vhod?“ potrebuji neco k pohoštení co není sladké a asi to použiju. Ale skusím to udelat nejprve k obedu rodine.
Mužu se zeptat co je plain flour? je to bežná hladká mouka?
A jaký je to gruyere cheese? Patrne nejaký special. Alespoň jaký druh? plesňový bíly, modrý, mekký nebo spíš tvrdý?

Romane, dekuji moc za článek, vaše články tady se mi moc líbí, sou velice osvežujicí, maj príchuť zábavy a pritom se človek i neco nové naučí a navíc je to z anglického prostredí. Ríkam si jak skvelý učitel musíte být :).
Dík

Re: plain flouer, cheese

Děkuji, jak to tak sleduji, tak jsem některé podstatné věci zapomněl. Jdu to napravit a dopíšu do článku. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 12 lety

Re: plain flouer, cheese

Děkuji, jak to tak sleduji, tak jsem některé podstatné věci zapomněl. Jdu to napravit a dopíšu do článku. :-)

Re: Re: plain flouer, cheese

supr, dík moc, tak jdu nakoupit ingrediencie a hned to vyzkouším na dnešní obed. Rodina souhlasí :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ar vložený před 12 lety

Re: Re: plain flouer, cheese

supr, dík moc, tak jdu nakoupit ingrediencie a hned to vyzkouším na dnešní obed. Rodina souhlasí :)

Re: Re: Re: plain flouer, cheese

Vše už je doplněno. A ‚přijít vhod‘ se může přeložit ‚come in handy‘.

quiche se dá právě připravit z čehokoliv, co doma zbyde, jen je třeba mít to těsto, které je superlehké, a vejce +smetanu. Když je náplně hodně, nemusí vajec a smetany být tolik. Dá se připravit i na sladko, naprosto jedinečný je s malinami, když se ještě do omáčky přidá vanilka… To se mi sbíhají sliny. Díky za recept, Romane. Moje oblíbená francouzská kuchyně. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 12 lety

Re: Re: Re: plain flouer, cheese

Vše už je doplněno. A ‚přijít vhod‘ se může přeložit ‚come in handy‘.

Re: Re: Re: Re: plain flouer, cheese

Dík
hotovo, i snezeno.
U varení sem si prečetla další recepty, tahle serie mi nejak unikla a pritom stojí zato a jiste všechny recepty vyzkouším. Ten mrkovej dort vypadá hezky a pritažlive, nemám ráda preslazené dorty a tenhle vypadá že je chutnej a ne hnusne sladkej. A deckam nežeknu, že sem tam nacpala mrkev :)… pro jistotu.
Ješte jednou dík

btw teším se na další ze serie :)

Re: plain flouer, cheese

„tendle článek mi prišel práve vhod“
I found this article handy.

Quiche si objednal manžel v jedné londýnské hospodě – ani jsme nevěděli, jak to vyslovit:-). Ale dobré to bylo. Takže recept se hodí, díky

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.