Help for English

"Dogs Run in Packs" by Rams' Pocket Radio

Komentáře k článku: "Dogs Run in Packs" by Rams' Pocket Radio

 

Zadna slava – 5 spatne. Jeho vyslovnost „frustrations“ je velmi nezvykla, v zadnem pripade bych to neodpolechl. Ve versi s „invitation“ mi to zni, jako kdyby tam rikal neco uplne jineho po „Is this“.

Po dvou posleších 4 chyby, ale na to jak to bylo těžký … Jinak jsem rád, že tu přibyla další písnička.

Re:

Pokud se dotaz netýká článku, použijte prosím diskusní fórum nebo diskusi pod článkem o slovech RELATION/RELA­TIONSHIP.

Hrůza, 9 špatně – ale vím o sobě, že poslech je má slabina, tak zase úplně nespokojená nejsem. Někdy ty chyby byly minimální (množné číslo, -ing místo infinitivu), dvě slova jsem nedala vůbec (frustrations a invitation). Ale jinak dost dobrá píseň. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka Skrčená vložený před 12 lety

Hrůza, 9 špatně – ale vím o sobě, že poslech je má slabina, tak zase úplně nespokojená nejsem. Někdy ty chyby byly minimální (množné číslo, -ing místo infinitivu), dvě slova jsem nedala vůbec (frustrations a invitation). Ale jinak dost dobrá píseň. :-)

Re:

„Frustrations“ a „invitation“ je prakticky nedatelne. Dal jsem tento test rodilym mluvcim, jeden z nich ma dokonce hudebni sluch, a nebyly schopni ani jedno odposlechnout. Zpevakova vyslovnost je u techto slov opravdu velmi nezvykla.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Karel vložený před 12 lety

Re:

„Frustrations“ a „invitation“ je prakticky nedatelne. Dal jsem tento test rodilym mluvcim, jeden z nich ma dokonce hudebni sluch, a nebyly schopni ani jedno odposlechnout. Zpevakova vyslovnost je u techto slov opravdu velmi nezvykla.

Re: Re:

Jo, jak jsem napsal, není to jednoduché. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Karel vložený před 12 lety

Re:

„Frustrations“ a „invitation“ je prakticky nedatelne. Dal jsem tento test rodilym mluvcim, jeden z nich ma dokonce hudebni sluch, a nebyly schopni ani jedno odposlechnout. Zpevakova vyslovnost je u techto slov opravdu velmi nezvykla.

Re: Re:

Ano, chvíli jsem přemýšlela, zda je to vůbec angličtina – konkrétně u těch dvou nedatelných slov… :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.