Help for English

"North by North" by Faded Paper Figures

Komentáře k článku: "North by North" by Faded Paper Figures

 

Thank you:)

Thank you very much for this song. I visited fadedpaperfigu­res.com. as well.

Veľmi krásna pesnička. Len tri nesprávne odpovede, slová som trafila len som dala opačne bud malo byť množné číslo a dala som jednotne alebo naopak
Super
VĎaka

A great song :))

Také jsem si nedal pozor na množné číslo.
Nejvíc mě ale překvapil překlad vět
„you were happy being someone“ – já jsem pochopil že žena zpívá muži že byl šťasten když byl někým.
a „your engines in repair“ – toto jsem pochopil jako že motory se ještě opravují.?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od PiotrM vložený před 12 lety

Také jsem si nedal pozor na množné číslo.
Nejvíc mě ale překvapil překlad vět
„you were happy being someone“ – já jsem pochopil že žena zpívá muži že byl šťasten když byl někým.
a „your engines in repair“ – toto jsem pochopil jako že motory se ještě opravují.?

Re:

1) ano, to máte pravdu, to jsem nečetl pečlivě. Opravím.
2) když se něco opravuje, je to UNDER REPAIR. Spojení IN REPAIR je velmi nezvyklé a co jsem vyčetl při googlení, mělo (nebo spíše mohlo) by to znamenat toto.

Tak ten wind sem tam vůbec neslyšel, jinak super test :)

1 chyba, misto „winter“ jsem napsal „winters“. Pustil jsem si to nekolikrat, ale ani tedka tam to koncove „s“ ve „winters“ neslysim kvuli toho, ze hned nasleduje „start“.

Diky za test, takoveto me velmi bavi. Nejaky „close“ pro upper-intermediate se nahodou nechysta?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Karel vložený před 12 lety

1 chyba, misto „winter“ jsem napsal „winters“. Pustil jsem si to nekolikrat, ale ani tedka tam to koncove „s“ ve „winters“ neslysim kvuli toho, ze hned nasleduje „start“.

Diky za test, takoveto me velmi bavi. Nejaky „close“ pro upper-intermediate se nahodou nechysta?

Re:

Hm, to je zvláštní, já tam dala winter a opravilo mi to chybu, že tam má být winters… Má jediná chyba… Jak to tedy je?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka Skrčená vložený před 12 lety

Re:

Hm, to je zvláštní, já tam dala winter a opravilo mi to chybu, že tam má být winters… Má jediná chyba… Jak to tedy je?

Re: Re:

No jasně, musí tam být winters, když je pak start, tak carlos by to měl mít správně.

Jinak další super song, i když tu elektroniku za začátku moc nemusím… :-)

taky se mi písnička moc líbí, je zajímavá! a po dlouhém čase nečtení článků, neposlouchání písniček a neučení se aj na hfe krásné potěšení z výsledku! díky

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.