Help for English

Mini HFE Day in Prague

Komentáře k článku: Mini HFE Day in Prague

 

Přihláška odeslána :)

Tak strašně ráda bych se zúčastnila… ale přijde mi nefér zabírat někomu místo, když jsem na EB Day letos byla a dva z výše uvedených seminářů absolvovala… navíc nejsem začátečník :-/

A kdy bude Setkání přátel H4E? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka Skrčená vložený před 12 lety

Tak strašně ráda bych se zúčastnila… ale přijde mi nefér zabírat někomu místo, když jsem na EB Day letos byla a dva z výše uvedených seminářů absolvovala… navíc nejsem začátečník :-/

A kdy bude Setkání přátel H4E? :-)

Re:

Taky plánujeme, přesné datum ani místo zatím nevíme, možná Přelouč, možná Pardubice… pravděpodobně v říjnu ebo listopadu. Ještě uvidíme.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 12 lety

Re:

Taky plánujeme, přesné datum ani místo zatím nevíme, možná Přelouč, možná Pardubice… pravděpodobně v říjnu ebo listopadu. Ještě uvidíme.

Re: Re:

OK, doufám, že se budu moct zúčastnit. :-)

Rád bych se zúčastnil, ale místo i datum jsou pro mě trošku z ruky. Je taky nějaká jiná možnost kde pochytit informace z těchto seminářů?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pakota vložený před 12 lety

Rád bych se zúčastnil, ale místo i datum jsou pro mě trošku z ruky. Je taky nějaká jiná možnost kde pochytit informace z těchto seminářů?

Re:

Bohužel zatím ne. Semináře jsou většinou pouze na jarním EnglishBooks Day v Berouně, a tentokrát některé i v Praze.

V psané podobě k dispozici nejsou. Omlouváme se.

Setkání v Praze

Taky bych se ráda zúčastnila, ale cesta do Prahy i při polovičním jízdném vyjde na 500 korun. V současné době si tento výlet nemohu dovolit.

wow, konečně něco v Praze, už se těšim…

Mám dotaz, zda je tento seminář zdarma? Nikde jsem neobjevila info o ceně. Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leech vložený před 12 lety

Mám dotaz, zda je tento seminář zdarma? Nikde jsem neobjevila info o ceně. Děkuji.

Roman na to myslím už někde odepisoval, odpoveď ale nevidím. Ale ano, jsou zdarma, platí se pouze vratná záloha 200 Kč.

Dobrý den, prosím nezvetsili by jste kapacitu na sem. zabývající se tématem významu výslovnosti? Díky.

Dobrý den,

je nám líto, ale kapacita je dána velikostí učebny, kde bude seminář probíhat. Nechceme, aby se studenti zbytečně mačkali, proto jsme zvolili kapacitu 15 lidí na seminář.

Zájem nás určitě těší, ale bohužel v tuto chvíli se nedá nic dělat. Pokud se do doby konání někdo ozve, že nakonec nedorazí, určitě přihlášky znovu otevřeme.

Děkujeme za pochopení.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 12 lety

Dobrý den,

je nám líto, ale kapacita je dána velikostí učebny, kde bude seminář probíhat. Nechceme, aby se studenti zbytečně mačkali, proto jsme zvolili kapacitu 15 lidí na seminář.

Zájem nás určitě těší, ale bohužel v tuto chvíli se nedá nic dělat. Pokud se do doby konání někdo ozve, že nakonec nedorazí, určitě přihlášky znovu otevřeme.

Děkujeme za pochopení.

Ano, děkuju!

Škoda, že je to jen v Praze. Ráda bych se zúčastnila, ale mám to hodně z ruky. :-( Necchete někdy udělat HFE Day i třeba v Olomouci nebo Ostravě? :-)

Třeba se to někdy podaří :-) Ale zatím o tom bohužel neuvažujeme.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.