Help for English

Zvukové nahrávky na HFE

Komentáře k článku: Zvukové nahrávky na HFE

 

ahojte, mozete mi poradit prosim vas, preco mi nejde prehrat zvuk aj napriekt tomu, ze som si nainstaloval Adobe Flashplayer? Dakujem copred za radu.

abozenka

Konečně funguje přes Google chrome.Děkuji za informace. :-)

ipad

Dnes mi ho půjčili místo pc a šílím, nefunguje nic, zvuk, dvojkliky, nic, prostě je to šmejd.

stale mam problém zvuk nefunguje používám Operu tak mě to štve než se ty stranky předělaly vše bylo ok tolik sem se naučil slovíček.:-(((

Odkaz na příspěvek Příspěvek od rassty vložený před 12 lety

stale mam problém zvuk nefunguje používám Operu tak mě to štve než se ty stranky předělaly vše bylo ok tolik sem se naučil slovíček.:-(((

Stránky jsou v Opeře testovány a v této části nedošlo, v souvislosti s novou verzí, k žádné změně.

Jakou verzi Opery používáte? Máte nainstalovaný FlashPlayer?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Hudík vložený před 12 lety

Stránky jsou v Opeře testovány a v této části nedošlo, v souvislosti s novou verzí, k žádné změně.

Jakou verzi Opery používáte? Máte nainstalovaný FlashPlayer?

ano to co ste tu psaly jsem udela ale vubec nic flash player nereaguje jen seto stahlo uložilo ukazalo 100% instalovano a stale nic nemužu to najit ale nedavno sem ji instaloval tak asi nejnovější nechapu kde je problem chtel sem přes skype poradit vašeho šefa vit ano pres google ano chrome nic nejde tolik mi to schazi.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od rassty vložený před 12 lety

ano to co ste tu psaly jsem udela ale vubec nic flash player nereaguje jen seto stahlo uložilo ukazalo 100% instalovano a stale nic nemužu to najit ale nedavno sem ji instaloval tak asi nejnovější nechapu kde je problem chtel sem přes skype poradit vašeho šefa vit ano pres google ano chrome nic nejde tolik mi to schazi.

Děkuji za reakci. Můžete prosím vyzkoušet, zda se flash řádně nainstaloval, jaká verze se zobrazí na této stránce?

http://helpx.adobe.com/…-player.html

Chápu, že svůj příspěvek píšete nejspíš v rozčílení, ale prosím, abyste svůj příspěvek formuloval jasněji.

Nerozumím poznámce o šéfovi – s Markem tvoříme rovnocenný tým.

zdravim tohle to piše verze WIN 11,4,402,265 a pak tam piše Debug player NO. Jo toho šefa sem myslel Marka Vit.Je nejaka šance že mi to bude fungovat nemužu najit problem.

Abychom předešli nedorozumění – rozumím tomu správně, že zvuková nahrávka v tomto článku nejde přehrát?

Zobrazí se při kliknutí na ikonku chybová zpráva?

ano zvukova nahravka nejde přehrat mi to piše když kliknu na jakekoliv slovo a odkazuje na stahnutí přehravače.

zdravim Pane Hudik zjistil sem nedalo mi to spat stale ale tady sem si přečetl par komentařu a zjistil jsem že mi to funguje jen pres google chrome což vubec nechapu ale už semi stalo hodne krat že seznam mi nechce vice veci přehrat tak už to šrotim přes google chrome funguje 100%dik.

zdravím, nefunguje mi přehrávač zvuku, používam google chrome a adobe flash player stahnuty mám, díky za odpověd

Pokud někdo máte, Seamonkey (např. 2.14) musíte povolit v Předvolby > Rozšířené > Skripty > Automaticky spustit moduly, tedy nikoliv, až na požádání. Pak je potřeba restartovat celý prohlížeč, nikoliv jen obnovit stránku.

Dobry den, Zvukové nahrávky na HFE mi ve FF 19.0.2 nefunguji, prestoze na englishme.cz mi funguji normalne – zahada! v IE i Chromu v pohode, ale ty nepouzivam. Dekuji!

Opera 24.0 funguje, jen je nutné mít povoleny zásuvné moduly (stačí výjimka pro web HFE), s nastavením zásuvných modulů na dotaz to jaksi nefunguje.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.