Help for English

Join the Debate!

Komentáře k článku: Join the Debate!

 

Výborný článek … Podobný předmět jsme měli i v Ústí a byl jeden z nejlepších :). Momentalne jsem na jazykovce, kde do nas husti pripravy pro CAE, kde je debata soucasti ustni zkousky a zkusenosti se mi opravdu vyplatily. Navic nas nechavaji i diskutovat nad gramatikou, ucitel zasahuje pouze kdyz tvrdime opravdove nesmysly :).

Jakozto zacinajici ucitel (uz v zari) si zacinam davat dokupy ruzne materialy a pripravy a debaty jsou jednim z prvku skoro kazde hodiny …

Iva Valdmanová

V Ostravě máme debatní kroužek v kavárně La Kantýna u Sýkorova mostu každé pondělí v 17.hod,scházíme se ukecané jádro a sem tam někdo nový.Je to otevřená skupina lidí a je to super.Jsme tam obvykle 2.5hod,probíráme různá témata.Náš guru žil v Anglii 15let,druhý je rodilý angličan.Moc se mi to líbí.Je to velmi dobrý způsob,jak se zlepšovat nenásilně.Zkuste to taky…

Re: mezinárodní chaty

No ta stránka je prakticky k ničemu pokud nechceš platit.
Nemužeš nikoho kontaktovat. Jen čekat jestli nejakej platíci, kterých tam moc není nebude chtít kontaktovat zrovna tebe.
Nejde poslat maily, osobky, nic. žádnej jazykovej kontakt. K čemu je to?
No to sem píšu kdyby se tam nekdo chtel podívat musí se registrovat, ať ví, že je to zbytečný. Nebo mne usmerni jestli jde nejak získat na ty lidi kontakt

Skvělý článek. Díky moc za něj. Spolužáci z jazykovky jsou na tom časově podobně jako já, v té díře, co bydlím, žádného zájemce o anglickou mluvu neznám, tak končím u monologu. Ale lepší něco, než nic ;-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.