Help for English

Word Manager

 

Existuje nějakej způsob, jak bych mohl slovíčka z Wordmanageru exportovat třeba jako .txt nebo do excelu nebo do wordu, zkrátka abych s nimi mohl dále pracovat? <br/> Zapsal jsem si tam pár tisíc slov, který teď potřebuju dostat ven, abych si je nemusle ručně vypisovat znovu. Jde to nějak? Díky za pomoc

Po půl roce se zeptám tedy ještě jednou, jelikož se mi to opět hodí. Kolik každá kategorie starter, elementary, pre-in.., in,… obsahuje slovíček?

díky za odpověď

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Defakto vložený před 11 lety

Existuje nějakej způsob, jak bych mohl slovíčka z Wordmanageru exportovat třeba jako .txt nebo do excelu nebo do wordu, zkrátka abych s nimi mohl dále pracovat? <br/> Zapsal jsem si tam pár tisíc slov, který teď potřebuju dostat ven, abych si je nemusle ručně vypisovat znovu. Jde to nějak? Díky za pomoc

Program toto neumožňuje. Mohlo by to jít po dohodě s námi. Napište prosím na support@vitware.cz

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Aldurn vložený před 11 lety

Po půl roce se zeptám tedy ještě jednou, jelikož se mi to opět hodí. Kolik každá kategorie starter, elementary, pre-in.., in,… obsahuje slovíček?

díky za odpověď

Myslím, že tuto informaci nikde neuvádíme. Slovníček se neustále mění. Kolik slov je v databázi pro vaši úroveň lze ale zjistit např. v programu English Me. Zalogujte se, zvolte si úroveň a nechte si zobrazit statistiku slovní zásoby. Tam je uvedeno celkem koliks lovíček máme pro Vaši úroveň. Ale tam se vždy počítá nastavená úroveň +/- 1, tedy nastavíte-li si STARTER, bude to zahrnovat slova STARTER a ELEMENTARY. Pokud nastavíte INTERMEDIATE, bude to zahrnovat slovíčka PRE-*INTER, INTER a UPPER-INTER.

Dobrý den,

měl bych na Vás prosbu. Kdysi jsem měl u Vás aktivovaný účet na jméno Jan Kropjok. Delší dobu jsem tady nebyl, nicméně zaplatil jsem si u Vás program Word Manager. Bylo by možné mi poslat odkaz na znovu stažení? Jaké údaje k tomu budete potřebovat? díky moc, s pozdravem

Jan Kropjok

Odkaz na příspěvek Příspěvek od veterka00 vložený před 11 lety

Dobrý den,

měl bych na Vás prosbu. Kdysi jsem měl u Vás aktivovaný účet na jméno Jan Kropjok. Delší dobu jsem tady nebyl, nicméně zaplatil jsem si u Vás program Word Manager. Bylo by možné mi poslat odkaz na znovu stažení? Jaké údaje k tomu budete potřebovat? díky moc, s pozdravem

Jan Kropjok

napište prosím na info@vitware.cz, uveďte cokoliv by nám pomohlo identifikovat vaši transakci, tedy např. č. objednávky, č. faktury, licenční číslo k programu… nebo alespoň e-mailovou adresu, ze které bylo objednáváno.

Dobrý den, chci se zeptat, jak importovat lekci do manageru. Když na něj dvakrát poklikám a zvolím program word manager, tak mi píše, že nebylo nalezeno žádné slovíčko. Když to zkouším přes import, tak se mi daný soubor nezobrazí a tudíž ho nemůžu zvolit. Poraďte mi, prosím, co dělám špatně. Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vaclaf vložený před 10 lety

Dobrý den, chci se zeptat, jak importovat lekci do manageru. Když na něj dvakrát poklikám a zvolím program word manager, tak mi píše, že nebylo nalezeno žádné slovíčko. Když to zkouším přes import, tak se mi daný soubor nezobrazí a tudíž ho nemůžu zvolit. Poraďte mi, prosím, co dělám špatně. Děkuji

Měla jsem stejný problém a stačilo změnit název importované lekce na “něco.txt”. Poté již import fungoval bez problémů.

Dobrý den, zkoušeli jsme vytvořit lekci se slovíčkami včetně wav souborů, které jsme nakopírovali do příslušného adresáře “C:\Program Files (x86)\Vitware\Word Manager\SndBank” . Tzn. celá lekce byla ozvučená.
Při exportu a následném importu byla slova bez zvukových nahrávek, proto jsme soubory wav překopírovali zase do adresáře SndBank. Bohužel slovíčka nebyla propojena se zvukem. Museli jsme propojení udělat znovu a pak bylo vše funkční. Myslel jsem, že při importu a nakopírování nových wav bude hned vše funkční. Děláme něco špatně? Děkuji za odpověď Lupa Gonzales

Dobrý den, před 3,5 roky jsem u vás koupil programy: Word manager a Smart test. Nedávno mi zkolaboval počítač a já jsem přišel o vše co v něm bylo. Chtěl bych poradit jestli si můžu nainstalovat tyto programy zpět. Ps.: licenční čísla mám. Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od molekula22 vložený před 10 lety

Dobrý den, před 3,5 roky jsem u vás koupil programy: Word manager a Smart test. Nedávno mi zkolaboval počítač a já jsem přišel o vše co v něm bylo. Chtěl bych poradit jestli si můžu nainstalovat tyto programy zpět. Ps.: licenční čísla mám. Děkuji

Určitě, to by neměl být problém. Napište prosím mail na info@vitware.cz (posílaný z adresy, ze které jste si programy původně objednával), uveďte tam nějaké detaily ohledně Vaší objednávky – stačí licenční čísla, nebo č. objednávky, č. faktury apod.

Dobrý den, mám problém s WM. Chci si vytvořit vlastní lekci se slovíčkama, které v programu nejsou. Vytvořil jsem ji a přidal asi 10 slovíček na zkoušku. Bohužel ale nemohu spustit zkoušení, protože po odkliknutí Spustit zkoušení to píše, že zkoušení neobsahuje žádná slovíčka. Přitom v tom úvodním menu vidím, že jich je tam 10. Mohl bych se zeptat proč to nefunguje a jak to spravit ? Děkuji moc

Odkaz na příspěvek Příspěvek od rasgon vložený před 9 lety

Dobrý den, mám problém s WM. Chci si vytvořit vlastní lekci se slovíčkama, které v programu nejsou. Vytvořil jsem ji a přidal asi 10 slovíček na zkoušku. Bohužel ale nemohu spustit zkoušení, protože po odkliknutí Spustit zkoušení to píše, že zkoušení neobsahuje žádná slovíčka. Přitom v tom úvodním menu vidím, že jich je tam 10. Mohl bych se zeptat proč to nefunguje a jak to spravit ? Děkuji moc

Dobrý den, to takto na dálku asi nedokážeme vyřešit. Zkuste nám poslat nějaké náhledy obrazovky. Nemohu ale zaručit, že to jakkoliv zprovozníme. Vývoj WM byl již ukončen. Tato funkcionalita by ale měla být bez problémů…

Dobrý den, problém jsem vyřešil. Program jsem spouštěl z jiného disku a ne z toho systémového. Dal jsem jej tedy do Program Files a je to funkční. Děkuji. Vím, že už není ve vývoji, ale mám raději program, než online aplikace. Mohl bych se ještě zeptat o kolik slovíček má English Me víc než-li WM? Jakmile WM dokončím, tak stejně asi přejdu. Děkuji moc za všechny tyhle programy, šíleně mně pomohly :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od rasgon vložený před 9 lety

Dobrý den, problém jsem vyřešil. Program jsem spouštěl z jiného disku a ne z toho systémového. Dal jsem jej tedy do Program Files a je to funkční. Děkuji. Vím, že už není ve vývoji, ale mám raději program, než online aplikace. Mohl bych se ještě zeptat o kolik slovíček má English Me víc než-li WM? Jakmile WM dokončím, tak stejně asi přejdu. Děkuji moc za všechny tyhle programy, šíleně mně pomohly :)

Počtem slov si nejsem úplně jistý, záleží na tom, kdy jak máte databázi WM aktualizovanou. Do jisté doby se dal WM aktualizovat tak, že všechna nová slova byla rovnou i tam… ale potom už se to do WM nevešlo a proto už přestaly být aktualizace podporovány.

V English Me je nyní necelých 19 tisíc slovíček. Navíc je databáze slov propojená s databází vět, takže ke slovíčku jsou přiřazeny navíc příkladové věty (těch je cca 15 a půl tisíce) a díky tomu je zde možnost dalšího procvičování slovní zásoby (doplňování vět), slovosledu apod.

Domníváme se, že cesta online aplikace je nejlepší cesta, která pro náš software je… je výhodnější pro nejen pro nás, ale uživatel má jisté pohodlí v tom, že není nutné nic nikdy aktualizovat, jakékoliv změny a opravy se rovnou projeví, přístup je z jakéhokoliv přístroje bez nutnosti přenášení dat či složité synchronizace, technická podpora je daleko jednodušší a pružnější a hlavně – aby si uživatelé po skončení předplatného předplatné obnovili, musíme se hodně snažit aplikaci vylepšovat, přidávat nové funkce apod. Takže ve výsledku to má velký přínos hlavně pro uživatele.

Jedinou nevýhodu zatím vidím v tom, že ne každý má vždy dostupné připojení na internet… ale takových případů myslím stále ubývá.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.