Help for English

Quiz: Poznejte výslovnost (#1)

Komentáře k článku: Quiz: Poznejte výslovnost (1)

 

Tu trojku máte špatně. Má to být naopak, bych řekl.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Battlefield vložený před 10 lety

Tu trojku máte špatně. Má to být naopak, bych řekl.

Ne, je to v pořádku. Jen to říká pomalu, ale rozhodně neříká quiet.

Perfektní testík. Jen u té dvojice “worm” a “warm” jsem si tedy opravud nebyl jistý. I když jsem pak zpětně poslouchal ty výslovnosti, tak mi přišel ten rozdíl minimální. Asi nemám tak naposloucháno. 

Naprosto skvělé – přesně věci, v kterých chybují i pokročilejší z mých studentů a někteří mi nevěří, když je opravuji. 

Tak mala som pár chybičiek, ale aspoň si ich naštudujem. A potešilo ma, že som mala napriek tomu aj veľa správnych odpovedí.

Opäť super zábavný testík, jednoduchý, praktický a pritom vysoko poučný, celý Roman… super, vďaka, viac takých

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ar vložený před 10 lety

Tak mala som pár chybičiek, ale aspoň si ich naštudujem. A potešilo ma, že som mala napriek tomu aj veľa správnych odpovedí.

Opäť super zábavný testík, jednoduchý, praktický a pritom vysoko poučný, celý Roman… super, vďaka, viac takých

Děkuji, ale k tomuto testíku mě inspiroval Marek, protože před lety pustil do světa něco podobného v článku Výslovnost /v/ a /w/ a já si toho všiml až teď.

Sice se tam věnoval jen rozdílu mezi V a W, ale mě se to zalíbilo, tak jsem to rozšířil na písmena A-Z 

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.