Help for English

webové stránky s filmy

 

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Už je to několik let, co jsem na těchto stránkách našla odkaz na stránky, kde byly ukázky z filmů, které si člověk mohl pustit a potom je anglicky přemlouval a počítač kontroloval výslovnost. Snažím se už několik dní tyto stránky najít, ale bezúspěšně. Pokud někdo tyto stránky znáte, prosím o radu. Předem moc děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Karel vložený před 10 lety

toto? http://www.englishcentral.com/

Neuvěřitelná stránka. Jaktože mi o ní nikdo neřekl dřív? Moc díky!!!

Zdravím. Prosím, nemohli byste mi někdo poradit, kde bych mohla shlédnout 2.sérii Himym v angličtině s českými titulky. Ovšem bezpečně a bez registrace? Na eserial je anglicky jen prvních 5 dílů 2.série a z ulož.to mi to na mém PC nefunguje Díky moc. phk

Odkaz na příspěvek Příspěvek od phk1 vložený před 10 lety

Zdravím. Prosím, nemohli byste mi někdo poradit, kde bych mohla shlédnout 2.sérii Himym v angličtině s českými titulky. Ovšem bezpečně a bez registrace? Na eserial je anglicky jen prvních 5 dílů 2.série a z ulož.to mi to na mém PC nefunguje Díky moc. phk

www.sledujuserialy.cz

ale nejsem si úplně jistá, jestli to tam už není česky, když to už bylo u nás v televizi, mrkněte se je tam spousta jinejch seriálů, tak na procvičování ideální (takovej American Dad k obědu ideál  )

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Sharci vložený před 10 lety

www.sledujuserialy.cz

ale nejsem si úplně jistá, jestli to tam už není česky, když to už bylo u nás v televizi, mrkněte se je tam spousta jinejch seriálů, tak na procvičování ideální (takovej American Dad k obědu ideál  )

Díky moc. Tak druhá série je tam česky a většina ostatních taky Ale díky za radu 

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.