Help for English

Seabase Delta

Komentáře k článku: Seabase Delta

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re:

Budu potřebovat více informací:
Kde/kdy přesně se objevila hláška?
Měnila jste předtím cokoliv na instalaci hry? (např. instalovala jste novou verzi?)

Re: Re:

Jj. instalovala jsem novou verzi. Když kliknu na „load game“, tak se tak hláška zobrazí hned, když dám „star new game“, tak se mi pak objeví ještě jedno okno s tou předmluvou a pak po „start game“ se objeví ta hláška.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od epro vložený před 13 lety

Re: Re:

Jj. instalovala jsem novou verzi. Když kliknu na „load game“, tak se tak hláška zobrazí hned, když dám „star new game“, tak se mi pak objeví ještě jedno okno s tou předmluvou a pak po „start game“ se objeví ta hláška.

Re: Re: Re:

No, je možné, že se přeinstalací něco promazalo. Najděte si SAVED hry (ujistěte se, že nejsou prázdné) a někam si je uložte. Potom vše staré odinstalujte/ručně smažte.

Potom proveďte instalaci pomocí instalátoru.

Staré SAVED hry si uložte zpátky do adresáře ‚saved‘ nově instalované hry.

dohráno

Díky za povedenou hru. Stáhla jsem si ji včera a na den a půl mě zabavila. Zasekla jsem se jen jednou ale pořádně (dát dohromady magnet s lanem se mi ne a ne podařit). Díky za nápovědu a obdiv pro ty, co ji nepotřebovali a celou hru zvládli sami.

Re: Re: Re: Re: run-time error ‚5‘

Tak nevím, ostatním to očividně funguje, hra je již na několika stahovacích serverech dokonce i mezinárodních… a že by někomu takto nešla, mi ještě nikdo nepsal.

Píšete, že to vždycky spadne, když hru chcete spustit… co všechno se ještě zobrazí? Úvodní obrazovka? Informace o hře? Formulář pro LOAD A GAME?

Re: Re: Re: Re: run-time error ‚5‘

No, to je poprvé, co počítač jde něco někam zapisovat. Zřejmě tam máte nějak zakázané zapisování, rpostě nemáte dostatečná práva. Jak je to možné, nevím.

Když si najdete složku, kam jsou hry nainstalované a kliknete na ni pravým tlačítkem a necháte si zobrazit vlastnosti složky, pravděpodobně je tam zakliknuté „Jen pro čtení“, ne? Pohrajte si s tím.

Re: Re: Re: Re: run-time error ‚5‘

Když tu hru z místa, kde je nainstalovaná, prostě okopírujete (celou) na plochu windows, ani odtamtud nejde spustit?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda lze hru spustit v okně, pokud to jde, tak mi prosím poraďte jak, předem děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od cfmaniak vložený před 9 lety

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda lze hru spustit v okně, pokud to jde, tak mi prosím poraďte jak, předem děkuji.

To bohužel nevím… zkuste experimentovat s EXE souborem…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.