Help for English

Ještě více angličtiny v English Me

Komentáře k článku: Ještě více angličtiny v English Me

 

Krásný den! Pro to vše mám pouze jediný výraz: SUPER:-D. Díky za vše.

Dobrý den, docela by se mi hodilo kdybych si mohl vytvářet jako zkoušení slovíček např i jiné jazyky nebo cokoliv jiného. Do školy jsem se občas musel učit názvy česky i latinsky teď se začínám učit Norsky a nikde jsem nenašel zatím program v kterém by se mi tak dobře učili slovíčka jako v Englishme.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od matiak vložený před 9 lety

Dobrý den, docela by se mi hodilo kdybych si mohl vytvářet jako zkoušení slovíček např i jiné jazyky nebo cokoliv jiného. Do školy jsem se občas musel učit názvy česky i latinsky teď se začínám učit Norsky a nikde jsem nenašel zatím program v kterém by se mi tak dobře učili slovíčka jako v Englishme.

Dobrý den,

ono to vlastně jde, vkládat si můžete jakákoliv slovíčka… a když procházím uživatelská slovíčka žádající o autorizaci, často tam nacházím německá, španělská apod. Samozřejmě potom musíte přehlédnout, že program chce, abyste něco napsali “anglicky” když vy víte, že máte okruh německých slovíček… nebo že máte např. hlavní města afrických států apod.

O tom, že by se English Me systémově nastavilo na to, že si uživatelé budou vkládat i jiné věci než slovíčka, zatím neuvažujeme.

To je úžasné vylepšení, vše na jednom místě. Díky!

Dobrý deň, zaujala ma vaša odpoveď ohľadne vkladania slovíčok iných jazykov. Je teda možné, aby brat, ktorý sa učí nemčinu, si predplatil English Me! a využíval to na tvorenie lekcii nemeckých slovíčok? Samozrejme, bez toho, aby ich zasielal na autorizáciu a zahlcoval tak systém. Viem, že asi žiadne iné funkcie okrem skúšania užívateľských slovíčok by nemohol využívať, ale aj tak si myslím, že je to veľká pomoc už len pri učení sa slovnej zásoby, keďže chodí na jazykovku, než drilovať sa ich zo slovníka. Predsa len systém ich generuje v rôznom poradí, trénuje sa pravopis, môže si robiť opakovania problematických atď. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od nikoland vložený před 9 lety

Dobrý deň, zaujala ma vaša odpoveď ohľadne vkladania slovíčok iných jazykov. Je teda možné, aby brat, ktorý sa učí nemčinu, si predplatil English Me! a využíval to na tvorenie lekcii nemeckých slovíčok? Samozrejme, bez toho, aby ich zasielal na autorizáciu a zahlcoval tak systém. Viem, že asi žiadne iné funkcie okrem skúšania užívateľských slovíčok by nemohol využívať, ale aj tak si myslím, že je to veľká pomoc už len pri učení sa slovnej zásoby, keďže chodí na jazykovku, než drilovať sa ich zo slovníka. Predsa len systém ich generuje v rôznom poradí, trénuje sa pravopis, môže si robiť opakovania problematických atď. :)

Co si uživatelé do English Me zapisují, to nijak neovlivňujeme. Pokud si zapisují německá slovíčka, nemůžeme a ani nechceme jim v tom bránit.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.