Help for English

BACK TO SCHOOL with us!

Komentáře k článku: BACK TO SCHOOL with us!

 

Krásný den a hodně sil v novém školním roce! Jste skvělí. Díky :-)

Môžem využiť akciu na predplatné, keď mi vyprší až v novembri? Bude sa mi počítať od ukončenia starého predplatného?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od luxel vložený před 9 lety

Môžem využiť akciu na predplatné, keď mi vyprší až v novembri? Bude sa mi počítať od ukončenia starého predplatného?

Předplatné se vždy přičítá ke stávajícímu. Tedy pokud si objednáte nyní, bude Vaše stávající předplatné prodlouženo o 365 dní. Ani o jeden den nepřijdete.

Přeji další úspěšný školní rok!

Děkuji za váš program English Me! Využila jsem slevy a po zaplacení kartou byl program okamžitě k mání, bez prodlevy. Už si “jedu” můj první výukový plán.

Děkuji za English Me. Po otestování jsem koupila licenci pro sebe i pro dceru, i když je o několik úrovní výš než já. Přesto usoudila, že i pro ni je program přínosem.

Dobrý deň,

Mám záujem si predplatiť English Me. Bývam na Slovensku a mám slovenský účet. Môžem si preplatiť English Me aj zo Slovenska.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ing. Tomáš Smutný vložený před 9 lety

Dobrý deň,

Mám záujem si predplatiť English Me. Bývam na Slovensku a mám slovenský účet. Môžem si preplatiť English Me aj zo Slovenska.

Dobrý den,

určitě, platbu můžete provést buď instantně kreditní kartou a nebo bankovním převodem v eurech na slovenský účet. Veškeré instrukce naleznete přímo v English Me při objednání…

V případě dotazů prosím napište.

Marek Vít

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.