Help for English

Kurz pro začátečníky v English Me!

Komentáře k článku: Kurz pro začátečníky v English Me!

 

Dobrý den, loni jsem si English Me zaplatil a krátce používal. Skončil jsem ze dvou důvodů: zaprvé bohužel jsem chronický začátečník bez pevné vůle a zadruhé mi chybělo při výuce určité vedení, co se mám kdy učit. Navíc při zkoušení slovíček jsem měl mnohdy pocit, že mne program učí mnohem méně užívaná slova a ta běžná, která bych měl určitě znát, že přehlíží.

Neberte to prosím jako kritiku, ale můj pocit. Obávám se, že pro mne by měl program smysl asi až ve chvíli, kdy mne výukou systematicky povede a nejen v úplných začátcích. Děkuji, Michael

Odkaz na příspěvek Příspěvek od [email protected] vložený před 8 lety

Dobrý den, loni jsem si English Me zaplatil a krátce používal. Skončil jsem ze dvou důvodů: zaprvé bohužel jsem chronický začátečník bez pevné vůle a zadruhé mi chybělo při výuce určité vedení, co se mám kdy učit. Navíc při zkoušení slovíček jsem měl mnohdy pocit, že mne program učí mnohem méně užívaná slova a ta běžná, která bych měl určitě znát, že přehlíží.

Neberte to prosím jako kritiku, ale můj pocit. Obávám se, že pro mne by měl program smysl asi až ve chvíli, kdy mne výukou systematicky povede a nejen v úplných začátcích. Děkuji, Michael

Děkujeme za názor.

Právě z tohoto důvodu jsme nyní rozjeli tento kurz, který by měl pokračovat tak, aby pokryl všechny základy angličtiny.

Také právě přepracováváme výukové plány tak, aby více odpovídaly potřebám studentů a aby jim dávaly ještě pevnější vedení.

Dobrý den,

rád bych se zeptal, jestli v nejbližší době přibudou další Unity?

Děkuji

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.