Help for English

Ohlédnutí za rokem 2016

Komentáře k článku: Ohlédnutí za rokem 2016

 

Milí naši učitelia, v novom toku 2017 Vám želám veľa zapálenia pre angličitinu, lebo z nej čerpáme aj my, veľa vďaky za Vaše úsilie a čas a dovolím si zapriať Vám aj všetko dobré vo Vašom rodinnom a osobnom živote.
Váš oddaný fanúšik – Adriana Stanová

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AdrianaXXX vložený před 7 lety

Milí naši učitelia, v novom toku 2017 Vám želám veľa zapálenia pre angličitinu, lebo z nej čerpáme aj my, veľa vďaky za Vaše úsilie a čas a dovolím si zapriať Vám aj všetko dobré vo Vašom rodinnom a osobnom živote.
Váš oddaný fanúšik – Adriana Stanová

Nelze než souhlasit, dík za vytrvalost a péči.

Ať se v novém roce daří všem tady na HFE!!!!

Potřebuju pomoct s úkolem pomožte prosím


Odkaz na příspěvek Příspěvek od paprikaCZ vložený před 7 lety

Potřebuju pomoct s úkolem pomožte prosím


Tak založte v Helpfóru nové vlákno s dotazem.

Dobrý den, přeji vám v mnoho štěstí a hlavně zdraví a díky za vše. Jste skvělí.(thu)

Dobrý den, opožděně přeji krásný a úspěšný nový rok. Přeji také bohatou motivaci a chuť vydržet ve vaší práci. Jste bezvadní ..... Jen mi mrzí, že jsem propásla setkání v Berouně…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dandenka vložený před 7 lety

Dobrý den, opožděně přeji krásný a úspěšný nový rok. Přeji také bohatou motivaci a chuť vydržet ve vaší práci. Jste bezvadní ..... Jen mi mrzí, že jsem propásla setkání v Berouně…

Opakuje se každý rok, takže se určitě nezapomeňte přihlásit na podzim 2017.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.