Help for English

kartičky

 

prosím můžete mne navést jak se dostat na tisk kartiček – pod čím to mám hledat? Je možné si je vytisknout i před projítím lekce?

Slovní zásoba → Výběr lekce – vyberete si lekci k tisku a kliknete na modrou lupu s “pluskem” a tam je pak vpravo Tisk a šipečka s rozbalovacím menu a tam je možnost Kartičky.

už to vidím, děkuji :-)

Dobrý den, nedaří se mi najít možnost jak kartičky vytisknout. Může te mě najak navést, slovíčka jsem zkoušela, ale po dokončení jsem možnost tisku nenašla. Děkuji

Nyní je to již trochu jinak:

slovní zásoba – okruhy slovní zásoby

kliknete na požadovaný okruh a otevře se vám menu se všemi možnostmi, co dál dělat s okruhem

vyberete práce s textem – tisk okruhu

tam je několik záložek, kde vidíte jednotlivé náhledy možného tisku – jedna z nich je kartičky

pak už stačí nahoře kliknout VYTISKNOUT

Dobrý den,

zřejmě se systém tisku kartiček opět změnil, jelikož podle posledního návodu mi to nejde. Ve vybraném okruhu nikde nevidím možnost “práce s textem – tisk okruhu”. Můžete poradit, prosím?

Děkuji

Když si vyberete okruh, na stránce pod “práce s okruhem” nemáte možnost tisk okruhu?

Na obrázku zde je to poslední možnost v části “práce s okruhem”:

http://app.englishme.cz/…etail-okruhu

Zdravím, vůbec nikde nevidím onu „práci s okruhem“. Můžete mě prosím nějak navést?

Děkuji

Dobrý den,

to výše jsem psal před šesti lety, od té doby se English Me změnilo skoro k nepoznání. Nyní možnost tisku najdete v okruhu slovní zásoby pod tlačítkem „Akce“ vpravo nahoře.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů určitě pište.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.