Help for English

Silent E (nevyslovované koncové E)

Komentáře k článku: Silent E (nevyslovované koncové E)

 

Tak to je fakt “bomba”! Díky moc . Už se těším na další dva články, hlavně na britské “r”.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od IM vložený před 10 lety

Tak to je fakt “bomba”! Díky moc . Už se těším na další dva články, hlavně na britské “r”.

Díky! Další články are coming soon!

Opravdu luxusní článek! Klobouk dolů!! Hrozně mi to pomohlo a při čtení jsem zjistila, že pár slov říkám vlastně špatně 

Chci Vám strašně moc poděkovat za tento článek. Pravidla v něm mi neuvěřitelně pomohly pochopit záludnosti psané a mluvené angličtiny. Ono to má skutečná pravidla a ještě to navic funguje při nácviku poslechu. Veliké diky za tento web.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Daisy vložený před 7 lety

Chci Vám strašně moc poděkovat za tento článek. Pravidla v něm mi neuvěřitelně pomohly pochopit záludnosti psané a mluvené angličtiny. Ono to má skutečná pravidla a ještě to navic funguje při nácviku poslechu. Veliké diky za tento web.

Jsme rádi, že je naše práce užitečná!
Můžete se mrknout i na druhý článek s touto problematikou – Silent E (Nevyslovované koncové E) podruhé, případně na další věci v sekci Výslovnost.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.