Help for English

Jak na to: Popis obrázku

Komentáře k článku: Jak na to: Popis obrázku

 

Za jedna

Tyto stránky jsou naprosto super…mohu se procvičit v angličtině a našla jsem zde spoustu věcí na stažení…jen tak dál…:)

Taky chci pochválit stránky, které nám doporučila profesorka angličtiny, jinak bych na ně asi nenarazila. A děkuji za doporučení slovníku: urban dictionary

thx

wow tak se mi zda ze sem narazil na kvalitni stranky (to sem se chtel jen ujistit jestli znám všechny hovorové výrazy a do Googlu sem napsal hovorvá angličtina :P )a hlavne na v angličtině zkušeného autora který umí naučit ;D

super ještě jednou

Tak tohle mi příjde jako perfektní návod, jak popisovat obrázky. :-D
Díky moc za tenhle článek.

Skvely clanek, dozvedel jsem se v nem par zajimavosti, neco jsem naopak vedel… O techto strankach jsem se dozvedel teprve pred nekolika dny, a ze jsem v ruznych vyhledavacich neco podobneho hledal uz vice jak rok a pul, vi nejlip muj pocitac. Je to fakt divny pritel Google. :-) Kazdopadne uz o Vas vim a myslim, ze Vas hned tak neopustim. Leda, ze bych uz se nemel co ucit. Preju vsechno nej a jeste hodne takovych uzitecnych clanku.

Supr supr supr!!!!!!!!!!!!!

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, proč sem Vás nenašla dřív??Na internetu bloudím už snad rok… a hledám tu nejlepeší studijní materiály pro neustálé se zlepšování v anglickém jazyce. A o webu jako je tento jsem si mohla nechat jen zdát. CHVÁLÍM!!! :?

super

moc hezký :-D

diky moc

Chci strasne moc podekovat za ten popis fotek. Bude se mi brzy strasne hodit – chystam se na FCE exam. PET uz mam za sebou, tak skoda, ze jsem to neobjevila driv. :-D Ten popis fotky by byl pak urco lepsi. Doufam, ze tu najdu jeste dalsi veci, co mi u zkousky pomuzou. :-)

Great one!

Vážně moc děkuji za tento článek, chystám se za cca 14 dní na FCE,a tam popis obrázku bude. Uvedené chyby, které „nedělat“ bych určitě udělala…děkuji. :-D

toto je super stranka som s nou velmi spokojny

Lubka

Dakujem velmi pekne za takuto super stranku. Konecne mam motivaciu ako sa da v pohodli domova precvicovat anglictina vo vsetkych jej formach.Som ucitelka a chystam sa rozsirit si aprobaciu o dalsi predmet-anglicky jazyk.Nerada sa ucim z ucebnic.Som audiovizualny typ,takze potrebujem ucivo nielen vidiet, ale aj pocut.Na slovenkych strankach som zial nic podobne nenasla.Drzim vam palce do dalsej prace a este raz DAKUJEM :-)

Lubka

Dakujem velmi pekne za takuto super stranku. Konecne mam motivaciu ako sa da v pohodli domova precvicovat anglictina vo vsetkych jej formach.Som ucitelka a chystam sa rozsirit si aprobaciu o dalsi predmet-anglicky jazyk.Nerada sa ucim z ucebnic.Som audiovizualny typ,takze potrebujem ucivo nielen vidiet, ale aj pocut.Na slovenkych strankach som zial nic podobne nenasla.Drzim vam palce do dalsej prace a este raz DAKUJEM :-)

Re: Re: Re:

je to uplna pravda

Re:

ja taky o tom vim jenom par dni ale jsem jako ty velmi spokojen

Re: Re: Re:

Nezatracujte google, on se jen tezko hleda lepsi vyhledavac, opravdu!

Doporucuji jeste jednou procist SEO, mozna vas pak napadnou dalsi veci, jak se dostat na prvni stranu, nejlepe do prvnich peti odkazu. Vase stranky si to rozhodne zaslouzi!

Ja jsem vas objevil diky google, takze to s vama asi nebude tak zle:-)

www.google.com/…in/answer.py?…

Hodne stesti a diky za tyhle stranky

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.