Help for English

FCE: Listening, part 1

Komentáře k článku: FCE: Listening, part 1

 

Ještě to chce maličko vypilovat, ale ještě pár vašich článků si přečtu a jdu si udělat nějakou tu zkoušku. :-)

sem měl dvě špatně, to bude chtít ještě zlepšit…

hmm

3 spatne. Na to ze jsem se Anglicky nikdy Anglicky neucil to jde, ale porad to neni ono :-(

Diky za test je to super praxe. :-)

Jak se má tento test správně dělat? První si poslechnout celou nahrávku a pak vyplnit test? Nebo můžu odpovídat postupně v průběhu nahrávky?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od phrabe vložený před 16 lety

Jak se má tento test správně dělat? První si poslechnout celou nahrávku a pak vyplnit test? Nebo můžu odpovídat postupně v průběhu nahrávky?

Re:

ANo, na začátku máte několik desítek vteřin na to přečíst si otázky a potom uslyšíte poslech dvakrát za sebou. V průběhu celého poslechu můžete psát odpovědi.

75%..no když to takhle zvládnu i zítra u FCE,tak to bude super 8-)

jupíí

já mám sice 75% ale to je pro mě úspěch, nevím jak to, ale poslechy mi jdou líp něž jiný části (před chvílí jsem udělala test pre-intermediate na 50%) :shock:

3 chyby

Mám 63 %. Jsem docela spokojený, protože je to zatím pro mě docela těžké.

super!!

mam 100%!! :-) FCE chci dělat v březnu, takže mám celkem dost času na přípravu, ale o to víc jsem ráda za svůj výsledek. Moc děkuju za všechny testy!! :-)

Poslech/analýza

Jak už někdo řekl, není to jen o rozumění poslechu. Je zapotřebí i v rychlosti poslech rozebrat (příklad za všechny je č. 4).

mno, jedna chybka z nepozornosti..

..ale ta anglictina je krasna :)

joo tak 88%, ale jsem ráda :-)

wow..jen jedno blbě…to mě dost překvapilo, ve škole většině poslechům nerozumim… :-D

anoo.. :D 100% fakt mám radost :D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.