Help for English

Spořič obrazovky Help for English

Komentáře k článku: Spořič obrazovky Help for English

 

spořič pro Linux

Zdravím. Spořič je super nápad!!! Jen když už je tento projekt zadarmo, nešlo by to nepodporovat komerční Windows, ale vytvořit spořič pro nekomerční Linux, abych si ho mohla taky stáhnout?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jitttuš vložený před 16 lety

spořič pro Linux

Zdravím. Spořič je super nápad!!! Jen když už je tento projekt zadarmo, nešlo by to nepodporovat komerční Windows, ale vytvořit spořič pro nekomerční Linux, abych si ho mohla taky stáhnout?

Re: spořič pro Linux

Až budeme mít více času, snad něco pro Linux taky uděláme.

..

sporic je dost povedenej, ale ma jednu chybicku: od ty doby co ho mam nainstalovany tak vzdy zapnu pocitac a cekam az naskoci sporic a ucim se, tzn ze na pc uz skoro nic neudelam :-D (i kdyz je to asi spis chyba moje a ne sporice 8-) )

Re: PÍSMO

Není to problém, ale není to na seznamu našich věcí, kterým dáváme prioritu.

Re: PÍSMO

Tento spořič byl vytvořen jako školní projekt, na web jsme ho dali jen jako bonus. Pokud je pro vás písmo moc malé, je to škoda. Snad časem najdeme čas s celým spořičem něco provést. Myslím, že by stálo za to udělat daleko více úprav, než jen velikost písma.

Vypína sa Vám spořič samočinne?

Nainštaloval som si spořič a spočiatku sa mi tiež samočinne vypínal. V komentároch som čítal, že tento problém už niekto mal. Nevedel som, či problém nevznikol „vďaka“ vypnutým niektorým málo používaným a potenciálne nebezpečným službám. Všimol som si, že aj po odhlásení z Netu a „uspatí“ PC mi preblikáva na modeme jedna dioda, ktorá predtým v tomto režime nesvietila, ani neblikala. Fyzicky som odpojil modem a po „prebudení“ PC a znovupripojení mi spořič funguje bez problémov.
Nechápem, ako to može spolu súvisieť, ale keď „NO PROBLEM“…
Dík, spořič je super a už ma „prekukol“, :-) mám sa čo učiť. Aspoň hneď vidím, čo všetko zatiaľ neovládam.

Dobrý, super nápad

Je to super, docela mi to pomáhá =) :-D

:)

Super !!! :-D Jsem nadšený !!! :-)

Bezva nápad

Tak takovýhle spořič je naprosto perfektní nápad!!!!!!!! Nikdy mě nenapadlo, že bych něco takového mohla mít a je to supeeeeeer!!! :-)

..

Tak ten spořič je úžasný!!

Re: Re: Re: Re: Přerušení činnosti spořiče

mam ten isty problem

presne takyto sporic som kedysi marne hladal na internete.

Mohlo by sa to este doplnit o moznost pridavat vlastne slovicka, volbu tematickych okruhov, vyber pisma a napr. moznost nastavit roznu fabru pre ceske a anglicke slovicko, volbu zobrazovania slovicok len na stred obrazovky atd. Ale hlavne to pismo keby sa dalo nejake krajsie, v tomto stave je ten setric dost skaredy.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomas vložený před 14 lety

presne takyto sporic som kedysi marne hladal na internete.

Mohlo by sa to este doplnit o moznost pridavat vlastne slovicka, volbu tematickych okruhov, vyber pisma a napr. moznost nastavit roznu fabru pre ceske a anglicke slovicko, volbu zobrazovania slovicok len na stred obrazovky atd. Ale hlavne to pismo keby sa dalo nejake krajsie, v tomto stave je ten setric dost skaredy.

Re:

Určitě máte pravdu. Tento spořič vytvářel Petr Hudík kdysi dávno jako projekt do školní soutěže. Máme v plánu se k němu vrátit a vylepšit ho. Měl by být součástí WORD MANAGERU. Časem.

Re:

Ano, vygooglujte si daný soubor a vložte do složky Windows / System nebo System 32

Super nápad

Určitě to nebude k zahození. Super!! :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.