Help for English

Saki: The Toys of Peace

Komentáře k článku: Saki: The Toys of Peace

 

Článek se mi moc líbil,opravdu jednoduchá angličina, příjemný :)

postrádam tu slovíčka na vyskúšanie :-(

„Do you know somerhing of Madame Du Barry, whose head was cut off? "asked Bertie.
////
Předpokládám, že tam má být "Do you know someThing of …“

Ony

Velmi pekny a srozumitelny clanek. Jsem se asi trochu podcenil. Cekal jsem, ze to na me bude tezke ale prekvapive ne. Asi pokrocim k vyssi urovni.

P.S.:Diky tobe, kdo jsi to prevypravel.

We´we

Jako začátečník jsem zmatená a předpokládám, že má jít o We´ve got…
Jsem vděčná za zjednodušenou četbu a vím, že jsou zde články ve kterých může být chyba. Ale bylo by fajn pak pod články dát prostor pro případné opravy, případně pokud se chyba najde a někdo na ní upozorní aby se opravila. „somerhing“ na které tu v diskusi upozornil cafesk8 už v roce 2008 mě taky překvapilo. Ale komentáře čtu až poté, co si přečtu celý článek… možná by to stálo za úvahu co?? :-) a pokud We´we něco znamená, budu vděčná za objasnění. Iš

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ilsa vložený před 14 lety

We´we

Jako začátečník jsem zmatená a předpokládám, že má jít o We´ve got…
Jsem vděčná za zjednodušenou četbu a vím, že jsou zde články ve kterých může být chyba. Ale bylo by fajn pak pod články dát prostor pro případné opravy, případně pokud se chyba najde a někdo na ní upozorní aby se opravila. „somerhing“ na které tu v diskusi upozornil cafesk8 už v roce 2008 mě taky překvapilo. Ale komentáře čtu až poté, co si přečtu celý článek… možná by to stálo za úvahu co?? :-) a pokud We´we něco znamená, budu vděčná za objasnění. Iš

Re: We´we

Je to samozřejmě překlep. A na takové věci je dobré upozorňovat soukromou zprávou. Překlepy, i když nejsou tak časté, po upozornění opravujeme, ale může se stát, že nějaké upozornění přehlédneme.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.