Help for English

Hledáme spolupracovníky

Komentáře k článku: Hledáme spolupracovníky

 

dotaz

moje znalosti AJ jsou celkem male, ale mam par zajimavych veciček do aj…ruznou gramatiku a tak. jestli chcete, tak vam to muzu poslat.

Vyuka nemciny

Dobrý den, vaše stránky jsou super, díky nim jsem se slušně naučila anglicky. Vím, že jste zavedli i výuku portugalštiny. Neuvažujete také o němčině? Pro nás Evropany je praktičtější.
Děkuji a přeji hodně úspěchů. Jana

Mily Marku,
rada vam pomuzu… ziji v anglii uz rok a pul a take rada pisi pribehy. Nejsem ucitel a ma anglictina neni na tak dobre urovni jako ta vase, ale presto verim, ze mohu pomoci… co presne potrebujete? Martina

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martina vložený před 16 lety

Mily Marku,
rada vam pomuzu… ziji v anglii uz rok a pul a take rada pisi pribehy. Nejsem ucitel a ma anglictina neni na tak dobre urovni jako ta vase, ale presto verim, ze mohu pomoci… co presne potrebujete? Martina

Re:

Dobrý den, děkuji, pošlete mail, nějak se domluvíme.

Slovní zásoba

Dobrý den !
Vaše stránka je výborná, moc mi pomohla, téměř v každém článku najdu něco nového :-). Ráda čtu knihy v angličtině a po přečtení kapitoly si vypisuji slovíčka. Všimla jsem si, že zde máte okruhy slovní zásoby z knih, tak pokud máte zájem, mohu vám je poslat :-) Takovýmto stránkám stojí za to pomoci:-) Tak se ozvěte

Slovní zásoba – ještě něco :-)

A ještě mne napadlo, že pokud byste měl zájem, mohla bych se pokusit vytvořit i nějaké obrázky. :?:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Zdeňka vložený před 16 lety

Slovní zásoba

Dobrý den !
Vaše stránka je výborná, moc mi pomohla, téměř v každém článku najdu něco nového :-). Ráda čtu knihy v angličtině a po přečtení kapitoly si vypisuji slovíčka. Všimla jsem si, že zde máte okruhy slovní zásoby z knih, tak pokud máte zájem, mohu vám je poslat :-) Takovýmto stránkám stojí za to pomoci:-) Tak se ozvěte

Re: Slovní zásoba

Děkuji za nabídku. Na těch slovíčkách je totiž nejnáročnější ten převod do našeho online slovníku. Z naší soutěže, kdy lidé měli vytvořit takové okruhy, jich mám ještě stovky nezpracovaných… jsem trochu ve skluzu. :-)

Až je zpracuju, určitě bych mohl přidat i ty vaše, ale nevím, kdy se k tomu všemu dostanu.

Ale díky!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.