Help for English

Ten Little Indians - počítačová hra zdarma

Komentáře k článku: Ten Little Indians - počítačová hra zdarma

 

koupelna

Tak uz jsem se dostala za to zrcadlo,ale ted zase nemuzu zapalit tu svicku jelikoz ji u sebe nemam,ale pamatuju si ze jsem ji nekde v prubehu hry sebrala. Nejspis jsem ji nekde ztratila a ted ji nemuzu najit.Prosla jsem uz vsechny mistnosti a prozkoumala je,ale nikde neni. Tak to zase budu mit dnes dlouhou noc,protoze me to neda a budu zkouset dokud nenajdu. Jestli mate nejaky tip tak napiste.Dik.

bezva hra

já ji hrála už asi před rokem, ale ukázala jsem ji i dvěma chlapcům ve škole, oba ji mají rozehranou v určitém stupni a vždycky se na ni strašně moc těší. Jeden z chlapců není zrovna inteligenčně až tak na výši, ale co se díky ní naučil slovíček! Díky!

Re: Re: Supere hra

zkoušela mr. vít?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Surgeon vložený před 16 lety

Re: Re: Supere hra

zkoušela mr. vít?

Re: Re: Re: Supere hra

:-D to mělo být ‚zkoušela jste…‘

Hra je super a já jsem už závislá, mám 68% a šest indiánu a nevím co dál. Přes zrcadlo jít nechce a když dám break the mirror, řekne že nechce nic ničit.A když mu řeknu go through the mirror, vubec neví o čem to mluvím. PLEASE HELP ME :shock: :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od nadka.h vložený před 16 lety

Hra je super a já jsem už závislá, mám 68% a šest indiánu a nevím co dál. Přes zrcadlo jít nechce a když dám break the mirror, řekne že nechce nic ničit.A když mu řeknu go through the mirror, vubec neví o čem to mluvím. PLEASE HELP ME :shock: :-(

Re:

musíte se pokusit projít tím správným zrcadlem, a napřed možná pomůže přečíst si tu knížku, co najdete dole v obýváku.

knížku jsem už četla ale řekne že je to jen o nějaké dívce co prošla zrcadlem a prožila mnoho dobrodružství­.A jsou tam jenom ty dvě zrcadla v koupelnách, nebo tam ještě nějaké je?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od nadka.h vložený před 16 lety

knížku jsem už četla ale řekne že je to jen o nějaké dívce co prošla zrcadlem a prožila mnoho dobrodružství­.A jsou tam jenom ty dvě zrcadla v koupelnách, nebo tam ještě nějaké je?

Re:

ano, jen ta dvě. Potom skutečně stačí napsat
GO THROUGH THE MIRROR

(jste si jistá, že jste to psala správně)?
A jste si jistá, že už se to zrcadlo neotevřelo poprvé, co jste to napsala?

Re:

Když tam píšou (v děníku), že se vzali v jejích tolika a tolika letech, snadno si to spočítáte podle jejícho roku narození, které je napsáno na obraze v předsále.

kopání

Mám dotaz. Snažila jsem se kopat u fontány podle mapy. Ale nic jsem nenašla. Na mapě dále stojí: "Start at the fountain: NESWNWESSENWWSEN… co to znamená?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od iveta90 vložený před 16 lety

kopání

Mám dotaz. Snažila jsem se kopat u fontány podle mapy. Ale nic jsem nenašla. Na mapě dále stojí: "Start at the fountain: NESWNWESSENWWSEN… co to znamená?

Re: kopání

Co by ta písmenka N S E W mohla znamenat? Že by světové strany?

Výborná hra

Moc pěkná a užitečná hra. Díky! :-)

Instalace

Dobry den,stahla jsem hru ale nejde mi naistalovat :-( co stim?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kiki.blazka vložený před 16 lety

Instalace

Dobry den,stahla jsem hru ale nejde mi naistalovat :-( co stim?

Re: Instalace

to budete muset specifikovat, jinak vám nepomůžu. ‚Nejde nainstalovat‘ totiž může znamenat tisíc různých věcí.

Supper

Dobrý den.
Já chodím sice jen do 7.třídy ale tahle hra je super.Chci se zeptat,jestli bude pokracovani??? :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.