Help for English

Chat with A.L.I.C.E.

Komentáře k článku: Chat with A.L.I.C.E.

 

Je to sranda

Trošku mi to pripomína konverzáciu typu „blbý s hluchým“. Len neviem posúdiť, ktorý som ja. :-D

Super, dost užitečné

Je to super, díky za typ. Jako začátečníka mě to docela chytlo, pokládám jednoduché otázky a když mi odpoví nějak nesmyslně, vim, že jsem tu otázku nejspíš blbě položil a opravim to.

w

ty jo,zhruba před měsícem jsme o tom měli článek v učebnici aj, jsem překvapená, že to opravdu existuje,je to bomba!!!už se těším, až si budeme psát… :-) :-)

Ludia,ja ju uplne zeriem,milujem ALICE!!!!!! :-D

Vyzkouším… díky za link

Alice je super , denne aspon 10 minut a zachvilu napisem aspon jednu vetu snad aj spravne :oops:

funny :)

je to docela sranda :) necekal jsem ze bude znat slova jako „lol“ :)

je fakt skvělá :-)

juwa

tak to je uplne skuely…az na to ze ji neco nerozumim a kdyz mi vysvetluje co to znamena tak taky ne :D ale jinak parada :))

no je to spíš inteligence mixéru než a.i. ,
hlavně ,že na každý ne se mě zeprá are you serious a kontext jí vypadává, je to spíš pro pobavení

Re:

suhlasim

Sqele ;-)

Měli jsme doma takový prográmek v češtině ale ten robot byl o mnoho hloupější než Alice. Alice je v pohodě…dík za tip ;-)

jo super

rada si s ni pišu:) je to sranda…sice je to nekdy blbost ale je to sranda:)… :-D

diky za tenhle odkaz :-)

To není špatný a sem tam nějaký slovíčko člověk může pochytit (thu)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.