Help for English

ESL - Podcast

Komentáře k článku: ESL - Podcast

 

dobrý

:-) hi!ty sem dáváš fakticky dobrý odkazy! :-)

díky

Taky ti chci poděkovat za skvělý odkazy. Většinu mám už v oblíbených. :-D

Tyhle podcasty jsou vážně výborné, je dobře rozumět, kdejaké těžší slovo spelují… Myslím, že je to moc dobrý odkaz. a dozvíte se i zajímavé informace, vedle toho, že je vše v angličtině :-D

Díky, díky, už je v záložkách. :-)

supr

výborná stránka na poslech .. .je jim fakt dobře rozumět .. Thanks

Re:

To je nesmysl, ty rozdíly nejsou tak velké, a pokud někdo umí anglicky, umí anglicky. A pokud nějaký učitel nedokáže některé rozdíly přijmout, pro studenta, který umí dobře americkou angličtinu, není problém naučit se těch pár věcí jinak, aby ve škole prospíval na výbornou.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví DrEvil
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re:

To je nesmysl, ty rozdíly nejsou tak velké, a pokud někdo umí anglicky, umí anglicky. A pokud nějaký učitel nedokáže některé rozdíly přijmout, pro studenta, který umí dobře americkou angličtinu, není problém naučit se těch pár věcí jinak, aby ve škole prospíval na výbornou.

Re: Re:

s tim souhlasim. ale v esl co si pomatuju se uci vetsinou slang nebo hovorova anglictina

RE:

Hello. Není to tady supr? Mě se tady mocinky lidi líbí a co vám. Já si mocinky ráda povídám s lidmi.

děkuju

tohle je uzasnej web, dekuju, dekuju, dekuju :-)

Re:

Tuhle příšernou větu jste našla na stránkách ‚supr pro učení‘?

ESL_POD

Zdravím a děkuji za zajímavý odkaz. Na stránkách „ESL_POD“ v záložce „Learning Guide“ najdete ukázkový placený podkast – odkaz „See a Sample Learning Guide“. Obdobně vypadá většina podkastů. Předplatil jsme si měsíc a zatím jsme velmi spokojen. Je to ideální nástroj, jak si vylepšit své jazykové dovednosti. A při kurzu dolaru vyjde jeden podkast na 15,– což je směšné, když přihlédnéme k úsilí, které stojí vytvoření jednoho programu. Určitě doporučuji.

Re:

znamená to něco jako „ale to je normální“, „ale to mě nepřekvapuje“ – v negativním smyslu. Např. V pátek mají všechny školy volno… až na tu naší. Ale to je u nás normální. – It's par for the course.

prosim kde najdu textovou podobu jednotlivych rozhovoru? Jinak je to super:-)

Achjo, já to nechápu…Těmto podcastům rozumím bez problému, ale jakmile slyším cvičné testy na FCE, tak..... :oops:

dobrý večer,
tento odkaz se mě velmi líbí (hlavně, jak je rozebraný rozhovor…), ale zajímalo by mě jak moc tam autor používá americkou angličtinu. připravuji se na FCE a nerada bych se některé výrazy učila z US english.
je to jen moje úvaha…tak bych chtěla znát Váš názor
děkuji za odpověď
bara

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.