Help for English

Easy Body

Komentáře k článku: Easy Body

 

aj

je to tady uplne nejepsi na aj rad se ji tady na tyhle strance ucimm moc dik tomu kdo to tady udelal

leg

v popisu je překlep:)(foor at the end)

MOc děkuji

MOc děkuji za tyhle stránky, tolik kurzů a učitelů jsem už měla,ale byly to vyhozené peníze, tahle stránka je super, moc mě to tu baví, tvůrcům gratuluji.

Jen maličkost u shoulder mate ane of the two

supr, už si kreslím a snad to do té hlavy lépe dostanu a překvapím syna, až přijede na vánoce, co už všechno umím 8-)

Dobrý den, jen podotýkám, že tam máte 2× foot.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Daniel Müller vložený před 11 lety

Dobrý den, jen podotýkám, že tam máte 2× foot.

Opraveno, díky.

Dobrý den, jen se chci zeptat, zda zde nějak funguje statistika úspěšnosti jednotlivých lekcí slovíček. Popřípadě, zda se dají někam uložit slovíčka, která jsou stále chybová a vytvořit tak samostatnou lekci, kde si je mohu opakovat. Díky za odpověď.:-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od truhlicek007 vložený před 11 lety

Dobrý den, jen se chci zeptat, zda zde nějak funguje statistika úspěšnosti jednotlivých lekcí slovíček. Popřípadě, zda se dají někam uložit slovíčka, která jsou stále chybová a vytvořit tak samostatnou lekci, kde si je mohu opakovat. Díky za odpověď.:-)

Tuto funkci máme v placené aplikaci English Me. Více v článku English Me!

Dobrý den, mám problém s přehráváním slovíček, nevím zda je chyba na mé straně. Děkuji za odpověď

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.