Help for English

Frázová slovesa #10: MAKE

Komentáře k článku: Frázová slovesa 10: MAKE

 

Zdravim, chtel jsem se Vas zeptat, zda nevite o nejakych strankach, kde bych sehnal poslechy k FCE, nebo neco podobneho, ty na vasich strankech jsem si uz prosel…Diky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od k.r. vložený před 16 lety

Zdravim, chtel jsem se Vas zeptat, zda nevite o nejakych strankach, kde bych sehnal poslechy k FCE, nebo neco podobneho, ty na vasich strankech jsem si uz prosel…Diky

Re:

Oficiální na internetu asi jinde nenajdete… můžete si je ale popůjčovat na bristké radě, pokud bydlíte poblíž nějakého velkého města…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

Oficiální na internetu asi jinde nenajdete… můžete si je ale popůjčovat na bristké radě, pokud bydlíte poblíž nějakého velkého města…

Re: Re:

ano dekuji, o tom vim, jsem z ostravy, ale tam se uz tak měsíc sehnat nedají,asi pro velky zájem:)kazdopadne dekuji za odpoved

dotaz

věta:

The vandals made off when they noticed that I had seen them.

Nemá tam být ,,had noticed,, , jako že nejdřív si toho, že je pozoruje, všimli a pak se teprve dali na útěk??

A nebo:

The vandals were making off when they were noticing that I had seen them.

Děkuji za odpověď .)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Kindy vložený před 15 lety

dotaz

věta:

The vandals made off when they noticed that I had seen them.

Nemá tam být ,,had noticed,, , jako že nejdřív si toho, že je pozoruje, všimli a pak se teprve dali na útěk??

A nebo:

The vandals were making off when they were noticing that I had seen them.

Děkuji za odpověď .)

Re: dotaz

Ne, předminulý čas by zde zdůrazňoval, že utekli až někdy potom, co si všimli… oni ale neutekli až někdy potom, ale v ten moment, co si toho všimli.

Zdravím Marku,
vim,ze je to trapná otázka-ale stejně. Na úspěšné zvládnutí FCE se předpokládá,že fráz.slovesa např.tato se všechny znají?přeci jen těch frázových sloves je hafo moc :?
díky za info

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.