Help for English

Cvičení: George W. Bush & Kate Bush

Komentáře k článku: Cvičení: George W. Bush & Kate Bush

 

8-) U některých otázek mi výslovnost splývala a špatně jsem rozuměla. Proto mám tolik špatných odpovědí.

Dvě chyby.. :-(

Moc hezký testík. Doufám, že mi i ostatní půjdou stejně dobře.

Testík který mne docela zaujal. Bude jich více?

:-)
Podobných testíků bych na těchto stránkách uvítal ještě více. Velice pomáhají procvičovat základy angličtiny.

:-)

100% kupodivu

Zkouška na začátku

3 chyby. Učím se angličtinu teprve tři měsíce, takže celkem dobré. Koukám ale, že mi poslech bude dělat problémy. Chce to proto opravdu cvičit.

Poslech, lépe řečeno porozumění, je podle mne vždy ten největší problém a takové nebo podobné testíky pro začátečníky prostě všude chybí. Skvělé, hned jich sem pár pošlu, ať se potrápí a dostanou chuť se opravdu začít učit angličtinu!
Díky!

Faaaaakticky moc dobré. Písaný text mám v oku, ale posluch je o niečom inom. Najlepšie je, že som sa kopla na otázke, ktorá je najľahšia :-)

100%

100% sice na druhý pokus,ale po delší odmlce

2 chyby :-(

:-( tak hlásím 4 chyby, ten poslech mi dělá problémy…kirgyt

:? Slyším,ale nerozumím, musím více zkoušet poslech.

The USA?

u otazky 4 je odpoved The USA. Myslel jsem, ze nazvy statu, mest jsou bez clenu.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.