Help for English

Idiomatic English #1

Komentáře k článku: Idiomatic English 1

 

Kdo dá 10O%..

napoprvé bez koukání vedle, je opravdu dobrej! Jsou tací?
Ujela mi sedmička …

bohužel

Ramonis to tentokrát nebude. Ramonis fucked it up. :oops: :oops: :oops:

100% :-)

To jak jsem na idiomy blbý tak jsem to dal za 100%, Idioms Organizer zjevně pomohl :-)

Já jsem taky od stovky daleko – „jen“ 70 prc. I wish I had at least 80 prc just to confirm my UPPER level :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Thelvyn vložený před 16 lety

To jak jsem na idiomy blbý tak jsem to dal za 100%, Idioms Organizer zjevně pomohl :-)

Re:

já jsem si sice Idioms Organiser taky koupila, ale otevřela jsem ho jen dvakrát, což je vidět na výsledku-40% :-(

Dobrý den, Marku.
Jaké je prosím použítí významu uvedenému ve vysvětlivkách – MAKE SENSE. Je to snad „objasnit, ozřejmit, vysvětlit“ nebo něco jiného? Ve slovníku jsem našel pouze „make (a) nonsense of sth“, což asi není to samé.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 16 lety

Dobrý den, Marku.
Jaké je prosím použítí významu uvedenému ve vysvětlivkách – MAKE SENSE. Je to snad „objasnit, ozřejmit, vysvětlit“ nebo něco jiného? Ve slovníku jsem našel pouze „make (a) nonsense of sth“, což asi není to samé.

Re:

když něco MAKES SENSE, dává to smysl. Když něco nedává vůbec smysl, řekne se IT DOESN'T MAKE ANY SENSE.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

když něco MAKES SENSE, dává to smysl. Když něco nedává vůbec smysl, řekne se IT DOESN'T MAKE ANY SENSE.

Re: Re:

Aha, jasně. Nějak mi to nedocvaklo. Díky.

dotaz

Tak pro mě jsou idiomy zatím také tajemná komnata. Mohl by mi, prosím, někdo přeložit č.7? Děkuji
A taky se těším na pokračování.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marcela vložený před 16 lety

dotaz

Tak pro mě jsou idiomy zatím také tajemná komnata. Mohl by mi, prosím, někdo přeložit č.7? Děkuji
A taky se těším na pokračování.

Re: dotaz

např. „Co se to tu probohaživého děje?“

taky 40%

No, tohle mě sice baví, ale nijak úspěšná v tom nejsem, takže se těšim na další, ať se zase něco přiučim 8-)

80%

:-( Vysledek nic moc!
Diky za test :-)

uzavřel jsem dosavsadní sérii idiomů čistou čtyřicítkou (40%) :-D

Čekal bych chybu snad všude, jen ne, že Zeměkoule je zelená! :-D:-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.