Help for English

Miscellaneous Advanced Test #2

Komentáře k článku: Miscellaneous Advanced Test 2

 

100% :-D Děkuju za další skvělý advanced test !!! 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gothsweeting vložený před 15 lety

100% :-D Děkuju za další skvělý advanced test !!! 8-)

Re:

Na Vás už nevím, co záludného vymyslet. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Na Vás už nevím, co záludného vymyslet. :-)

Re: Re:

To je jednoduché – kolokace :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gothsweeting vložený před 15 lety

100% :-D Děkuju za další skvělý advanced test !!! 8-)

Re:

Jednu odpověď jsem spletl a jednu jsem, přiznám, jen tak střelil. Toto je dobrý pokrm, Marku! Děkujeme:)

Vylučovacím způsobem jsem se nakonec dostal na 73%, ale občas to bylo celkem husté :-D jinak skvělý test :-)

Mě štve 14ctka, že jsem zkazil. Frázový sloveso jsem typoval a supposing mě nenapadlo, že znamená přesně what if, takže 80 pct.

no sakra 43%…ty frazovky,kolo­kace,zaludna slovicka..tam bude jeste hodne prace :shock: ale jinak bezva clanek,takovej motivacni ze aspon poznam kolik se toho jeste musim naucit :-D

Tyhle testy jsou úplně úžasné. =) Většinu odhadnu správně, spíš díky intuici, ale nedokázal odůvodnit proč to tak je. Díky za vysvětlení

80% není zas tak špatný. Rozhodně lepší než minule. Kéžby ty moje výsledky měly pořád takhle stoupající tendenci. No jo, když já mám hrozný „ups and downs“ :-)

Re:

Take it easy. Jak jsem se díval, tam máš daleko lepší poslech než já. V tom prostě plavu. Možná bych měl seknout s gramatikou a začít se soustředit právě na něj :-) Každopádně na Vánoce si objednávám nějaký seriály, takže budu trénovat přes svátky trénovat :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 15 lety

Re:

Take it easy. Jak jsem se díval, tam máš daleko lepší poslech než já. V tom prostě plavu. Možná bych měl seknout s gramatikou a začít se soustředit právě na něj :-) Každopádně na Vánoce si objednávám nějaký seriály, takže budu trénovat přes svátky trénovat :-)

Re: Re:

Yeaaah,you´re right… jo poslech to je něco jinýho,to sou překlady písniček a seriálky v originále s EN titulema a to dost pomáha určitě.Jdu na FCEčko teď v prosinci tak se celkem těšim :-D To je oproti tomuhle testíku trošku lehčí :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Honza vložený před 15 lety

Re: Re:

Yeaaah,you´re right… jo poslech to je něco jinýho,to sou překlady písniček a seriálky v originále s EN titulema a to dost pomáha určitě.Jdu na FCEčko teď v prosinci tak se celkem těšim :-D To je oproti tomuhle testíku trošku lehčí :-)

Re: Re: Re:

jj. Já jdu na FCE v březnu, ale už teď z toho mám bobany :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

jj. Já jdu na FCE v březnu, ale už teď z toho mám bobany :-)

Re: Re: Re: Re:

To mi povídej 6.12. speaking a 9.12. zbytek…v dub­nu jsem to dal nanečisto na 66% tak ted bych se chtel vyhrabat aspon na ten grade B :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

jj. Já jdu na FCE v březnu, ale už teď z toho mám bobany :-)

Re: Re: Re: Re:

He, já byl na Mock testu v květnu a měl jsem 71%. Dneska by to ale doufám bylo lepší. Ale stop téhle diskuzi. tady by se mělo diskutovat na téma tohohle testu :-) Jinak, ať ti to vyjde :-)

Zduvodneni ‚na konci‘??

Zdůvodnil byste prosím, kde na konci? :oops:

The girl _________ appeared on his doorstep and said she was pregnant.

who he'd slept with the previous month vedlejší vztažná věta s předložkou ‚na konci‘ (dívka, se kterou se měsíc předtím vyspal).

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.