Help for English

Irregular Verbs: Section 2.1.3

Komentáře k článku: Irregular Verbs: Section 2.1.3

 

seriál nepravidelná slovesa

Dobrý den pane Svozílku,
moc děkuji za tento seriál. V současné době se musím naučit svá první nepravidelná slovesa. Líbí se mi Vaše rozdělní do jednotlivých sekcí, kde mají slovesa vždy něco společného. Vybírám si z toho zatím jen slovíčka pro začátečníky, ale i tak je pro mě tento seriál velice přínosný a moc za něj děkuji. Doufám, že brzy bude další skupina slov.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Rominska vložený před 15 lety

seriál nepravidelná slovesa

Dobrý den pane Svozílku,
moc děkuji za tento seriál. V současné době se musím naučit svá první nepravidelná slovesa. Líbí se mi Vaše rozdělní do jednotlivých sekcí, kde mají slovesa vždy něco společného. Vybírám si z toho zatím jen slovíčka pro začátečníky, ale i tak je pro mě tento seriál velice přínosný a moc za něj děkuji. Doufám, že brzy bude další skupina slov.

Re: seriál nepravidelná slovesa

Jsem rád, že se líbí :-)
Určitě plánuju pokračovat stejnou rychlostí, ať jsou zde brzy všechna slovesa, ale ještě to nějakou dobu potrvá :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.