Help for English

Times Spelling Bee

Komentáře k článku: Times Spelling Bee

 

Poděkování

Vy jste neúnavná v tom nejlepším smyslu slova. Vaše odkazy mě vždycky potěší. Tentokrát si robovčelka nade mnou mohla zoufalstvím ukroutit hlavu :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lidka vložený před 15 lety

Poděkování

Vy jste neúnavná v tom nejlepším smyslu slova. Vaše odkazy mě vždycky potěší. Tentokrát si robovčelka nade mnou mohla zoufalstvím ukroutit hlavu :-)

Re: Poděkování

Děkuji. Moje robovčelka taky často kroutí hlavou, případně usíná:-). Ovšem i tak mě to hraní stále baví, hlavně tedy hádání slov dle popisu, to hraji i často s někým ve dvojci – počítáme body, kdo uhodne první.

Super stránka

Edito, vy jste fakt dobrá.
Vždycky se těším, s čím přijdete. Tahle stránka mě fakt chytla. Takový trénink potřebuji. Moc děkuji.

Mimochodem, stránka Interpals.net je taky super. Už jsem si našel plno kamarádů a mimo jiné se procvičím v angličtině :-)

Uletí

Tak tahle hra mě také chytla, také jsem si ji tu hrál ve dvojici jako soutěž.
Stalo se mi ale asi třikrát, že po 15.otázce se mi na půl sekundy zobrazily výsledky a hned naskočila hláška, že je tam „invalid link“ a tak jsem nevěděl, co jsem měl blbě. Jen jsem stihl počet bodů zaznamenat.
Mozilla Firefox. Ještě někdo?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomash vložený před 15 lety

Uletí

Tak tahle hra mě také chytla, také jsem si ji tu hrál ve dvojici jako soutěž.
Stalo se mi ale asi třikrát, že po 15.otázce se mi na půl sekundy zobrazily výsledky a hned naskočila hláška, že je tam „invalid link“ a tak jsem nevěděl, co jsem měl blbě. Jen jsem stihl počet bodů zaznamenat.
Mozilla Firefox. Ještě někdo?

Re: Uletí

Jedná se o Word Workout.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomash vložený před 15 lety

Re: Uletí

Jedná se o Word Workout.

Re: Re: Uletí

Mně se tato chyba prozatím nepodařila. Užívám Chrom a Explorer.

No tak toto je total vychytana stranka,velmi milo a zabavne sa clovek moze ucit novym slovickam a plus vyslovnosti super

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.