Help for English

Oxford Word Skills (Basic)

Komentáře k článku: Oxford Word Skills (Basic)

 

bezvadná recenze

Díky za dobře zpracovanou recenzi a vložení ukázek Tuto knihu mám, ale jak vidím, nevyužívala jsem ji dostatečně. Vaše ukázka, práce s CD, mi mnohé napověděla. Díky.

Děkuji za další recenzi pro nás začátečníky :-)
Je jen otázka času, než si knihu koupím, to už vím teď :-D

Díky za tip

Moc děkuji za tip ? přesně nějakou takovou knížku na rozšiřování slovní zásoby jsem hledal pro své studenty. English Vocabulary in Use Elementary je sice dobrá knížka, ale připadá mi, že Word Skills by mohla být přeci jen trochu přitažlivější… 8-)

Přednost

Čemu byste dali přednost English Vocabulary in Use(Pre-intermediate-Intermediate a Upper-intermediate) nebo English word skills (intermediate) je to pro studenta, který má zvládnutou PET na A.

Děkuji za užitečnou recenzi, knížka se mi moc líbí, tento týden si ji objednám, už se nemůžu dočkat, i cd-rom se mi zdá užitečný – alespoň podle ukázek. :-D

Re: Přednost

Dobrý den. Máme obě knihy doma. Okruhy zásoby jsou podobné. English Vocabulary in Use mají 168str. Oxford Word Skills 254. U English vocabulary in Use mi chybí „review“ units a někdy mám pocit, že když už „dojde“ nápad na cvičení, tak je strana s cvičením poměrně ochuzená. Word skills tolik striktně nedodržují limit „jedna strana slova, jedna strana cvičení“ (prostor je více využit). Z řady „in Use“ jsem se ale učila i z „upper“ atd. a také mi vyhovovala. CD ROM mají obě. Pokud je student ochotný se z toho učit, nakonec je to asi jedno. Oxford mi přijde tentokrát „přátelštější“.

Taky děkuji za recenzi, dostala jsem k narozeninám peníze na pěknou knížku a už jsem přemýšlela, co si koupím… :-)

Můžu se zeptat, není z této serie i taková červená kniha pro úroveň C1? Je dobrá?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gothsweeting vložený před 15 lety

Můžu se zeptat, není z této serie i taková červená kniha pro úroveň C1? Je dobrá?

Re:

Ano, žlutá je Basic, oranžová Intermediate a červená je Advanced. Tu třetí jsme ještě zblízka neviděli, ale předpokládám, že bude stejně dobrá, jako první dvě úrovně.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Ano, žlutá je Basic, oranžová Intermediate a červená je Advanced. Tu třetí jsme ještě zblízka neviděli, ale předpokládám, že bude stejně dobrá, jako první dvě úrovně.

Re: Re:

Děkuju , právě uvažuju, jestli má cenu do ní investovat :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gothsweeting vložený před 15 lety

Re: Re:

Děkuju , právě uvažuju, jestli má cenu do ní investovat :)

Re: Re: Re:

Zkuste se podívat na vzorové stránky z Advanced úrovně na stránce OUP (je na ní link pod recenzí) a uvidíte.

Na úrovni Upper-Intermediate a Advanced je myslím konkurence už poměrně vysoká, těch knih je poměrně dost a hodně jich je na vysoké úrovni… Tam je těžké něco nového zajímavého vymyslet. Na těch nižších úrovních je to něco jiného. Moc těch knih není a Oxford myslím přišli s novým zajímavým přístupem.

V žádném případě koupí této knihy neuděláte chybu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gothsweeting vložený před 15 lety

Re: Re:

Děkuju , právě uvažuju, jestli má cenu do ní investovat :)

Re: Re: Re:

Červenou Advanced doma mám a jsem s ní nadmíru spokojen. Kniha je pojatá malinko jinak než Cambridgeské Vocabulary In Use, takže se navzájem skvěle doplňují.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lamanai2 vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

Červenou Advanced doma mám a jsem s ní nadmíru spokojen. Kniha je pojatá malinko jinak než Cambridgeské Vocabulary In Use, takže se navzájem skvěle doplňují.

Re: Re: Re: Re:

Tak děkuju za info, přesvědčili jste mě :) Zítra hurá do Luxoru =)

učebnice

Hledám něco pro své studentky, strašně moc se brání klasickým učebnicím, kde je důraz kladen na rozšiřování gramatiky a moc chtějí učit se především slovní zásobu a tu mluvnici jaksi až „navíc“, zatím to vypadá, že by s touhle knihou mohly být spokojené, nebo se mýlím?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 15 lety

učebnice

Hledám něco pro své studentky, strašně moc se brání klasickým učebnicím, kde je důraz kladen na rozšiřování gramatiky a moc chtějí učit se především slovní zásobu a tu mluvnici jaksi až „navíc“, zatím to vypadá, že by s touhle knihou mohly být spokojené, nebo se mýlím?

Re: učebnice

Ano, myslím, že mohly.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.