Help for English

Christmas in London (photo album)

Komentáře k článku: Christmas in London (photo album)

 

Díky!

Krásná nabídka na pěkný výlet do Londýna. Díky za pěkné fotografie.

:shock: Skvělý článek.Už se těším, až budu mít více času. :-)

Letos je výzdoba jiná.29.jsem se odtud vrátil,nádherný zážitek.

Kvalita

Dost kvalitní fotky, Romane!

Did you like what you saw?
Yes, I did!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Crutchley vložený před 14 lety

Letos je výzdoba jiná.29.jsem se odtud vrátil,nádherný zážitek.

Re:

Ano, každý rok výzdoba jiná. :-)
To je taky součástí toho ‚kouzla‘ – nevíte dopředu, co vás čeká :-)

About the quiz.
The man in the picture may be working on some kind of sand statue.
Is there any correct answer?
Will you let us know later? :-)

moc pěkné

moc hezký článek, báječně jsem si u něj odpočinula a krásné fotky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 14 lety

About the quiz.
The man in the picture may be working on some kind of sand statue.
Is there any correct answer?
Will you let us know later? :-)

Re:

Well I think he's trying to model two people sitting on the couch in front of the television (with a christmas tree to the right) and nestling together :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Joey vložený před 14 lety

Re:

Well I think he's trying to model two people sitting on the couch in front of the television (with a christmas tree to the right) and nestling together :)

Re: Re:

Yes, something like that.
Unfotunately I didn't get back there to take another photo, but it looked like that :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 14 lety

Re: Re:

Yes, something like that.
Unfotunately I didn't get back there to take another photo, but it looked like that :-)

Re: Re: Re:

To be honest, at first glance I'd say that their heads looked very far from human heads if you know what I mean :-))

Musím souhlasit, moc moc krásné. Dík

úúúžasný článeček!!! a to jsem to jen tak prolítla, musím si to pořádně pročíst! :-)

How beautiful!

Hezký článek, ještě bych doporučil navštívit Portobello market place, kde tedy prozatím není přilíš vánoční výzdoba (byl jsem tam minulý týden), ale atmosféra zajímavá, ale hlavně doporučuji Camden market place, kde už lze vidět vánoční stromečky, výzdobu a atmosféra úžasná. Borough market by se určitě navštívit měl, už jen pro vynikající svařák!

Je to nádhera. Hned na mě dýchla vánoční atmosféra a tak jdu začít péct cukroví :-D A pak můžu zajít v Brně na Svoboďák, jízdenka MHD je za 22Kč :-D a omrknout tuzemskou výzdobu :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.