Help for English

Macbeth (the ELT graphic novel)

Komentáře k článku: Macbeth (the ELT graphic novel)

 

Úžasný! To si budu muset sehnat! Macbetha jsem četla na střední škole, to už je pár let a tohle vypadá vážně čtivě a poslech se taky povedl :-) Moc se mi to líbí, budu muset zabrousit na stránky englishbooks a čekat na jejich day :-) a nebo by to byla dobrá výhra do některé z Vašich soutěží.

Macbeth

To vypadá opravdu zajímavě. Hlavně ta zvuková stopa.

tak to vypadá hodně dobře a ta cena je více než příznivá.

Zajímavé

To je opravdu zajímavý titul, asi si knihovničku obohatím o Henryho V. z této edice :-)

Shakespeara mám ráda a tohle vypadá hodně dobře,zaujalo mě hlavně CD,takže patrně objednám také. :-D

Ta nahrávka je strašně krásně udělaná. Snad všechny audioknížky, které mám, jsou čteny jedním tónem a po chvilce je poslech nuda. Ale tady si někdo pohrál ;)

Našel jsem ještě větší výběr těchto knížek. Vy popisujete tuším nějakou zjednodušenou verzi. Ale existují i originální vydání v několika verzích pro každou knihu.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.