Help for English

Daily English Crumbs (Beginners): Vocabulary Rhymes

Komentáře k článku: Daily English Crumbs (Beginners): Vocabulary Rhymes

 

hezký výběr slov

k here jsem si hned napsala there, až jsem si to četla, tak jsem se lekla. Přiznejte se, že jste čekal až se někdo napálí? :-D Jinak bublinky jsem si ještě neodhalila, budu se snažit nejdřív sama a pak budu zvědavá, kolikrát jste se trefil. :-)
Zábava na celý den.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

hezký výběr slov

k here jsem si hned napsala there, až jsem si to četla, tak jsem se lekla. Přiznejte se, že jste čekal až se někdo napálí? :-D Jinak bublinky jsem si ještě neodhalila, budu se snažit nejdřív sama a pak budu zvědavá, kolikrát jste se trefil. :-)
Zábava na celý den.

Re: hezký výběr slov

Tak to mě moc těší, že Vám dnes budu dělat tak trochu společnost :-) Věřte nebo ne, ani jsem nečekal, že se někdo napálí – dokonce mi ráno psal Marek, protože v bublince jsem měl jedno slovo, které úplně neodpovídalo a mohlo by čtenáře mást a učit je špatnou výslovnost. Takže jsem se sám chytil na háček, který jsem ani jako háček nezamýšlel :-) někdy na duben plánuji podobnou aktivitu i pro středně pokročilé a pokročilé, ne všechna slova tam budou ultra složitá (článek už je skoro připravený), takže třeba si najdete pak své i tam. Ještě k těm chybám – kdyby se Vám něco nezdálo, napište mi a podíváme se na to, každý se může seknout.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lamanai2 vložený před 14 lety

Re: hezký výběr slov

Tak to mě moc těší, že Vám dnes budu dělat tak trochu společnost :-) Věřte nebo ne, ani jsem nečekal, že se někdo napálí – dokonce mi ráno psal Marek, protože v bublince jsem měl jedno slovo, které úplně neodpovídalo a mohlo by čtenáře mást a učit je špatnou výslovnost. Takže jsem se sám chytil na háček, který jsem ani jako háček nezamýšlel :-) někdy na duben plánuji podobnou aktivitu i pro středně pokročilé a pokročilé, ne všechna slova tam budou ultra složitá (článek už je skoro připravený), takže třeba si najdete pak své i tam. Ještě k těm chybám – kdyby se Vám něco nezdálo, napište mi a podíváme se na to, každý se může seknout.

Re: Re: hezký výběr slov

Právě to se mi na tom líbí, že se člověk MUSÍ zaměřit na výslovnost lépe si to uvědomí, také jsem myslela, že ke slovu line jde plane, aspoň jsem furt říkala plain, je to špatně! Pro samouky je to výborné procvičení výslovnosti a případná oprava a uvědomění si chyb, které dělá. Když nemám učitele, který by mi výslovnost opravoval, musím se snažit sama. Tyhle aktivity moc vítám.
A co se týče chyb, buďte ujištěn, že když uvidím chybku nebo překlep, že Vás upozorním. ˇO jaká slast opravovat pány učitele. :D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.