Help for English

Daily English Crumbs (Beginners): False Statements

Komentáře k článku: Daily English Crumbs (Beginners): False Statements

 

A pravdivé by nešly?

:-D Ale vážně, vymyslela jsem větu, The river runs from the hill on the hill and sometimes into the hill. Kvůli těm předložkám. Když je česká věta Řeka teče z kopce do kopce. nebyla jsem si jistá s předložkou ‚do kopce‘, tak si myslím, že moje věta je 'Řeka teče z kopce do kopce a občas do kopce. :?:
A nejsem si jistá, že mám správně umístěno sometimes Ale líbí se mi to :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

A pravdivé by nešly?

:-D Ale vážně, vymyslela jsem větu, The river runs from the hill on the hill and sometimes into the hill. Kvůli těm předložkám. Když je česká věta Řeka teče z kopce do kopce. nebyla jsem si jistá s předložkou ‚do kopce‘, tak si myslím, že moje věta je 'Řeka teče z kopce do kopce a občas do kopce. :?:
A nejsem si jistá, že mám správně umístěno sometimes Ale líbí se mi to :-D

Re: A pravdivé by nešly?

z kopce – down the hill, do kopce up the hill. Obecně dolů z kopce je taky příslovce DOWNHILL a nahoru do kopce je UPHILL.

No vidíte, jak to všechno dovedu poplést dohromady, přemýšlím česky, předložky jsou moje veliká slabost a dodnes mi dělají problémy, já se na ně budu muset znovu podívat a udělat si nějaké testy. Díky za tyhle drobky, člověk vidí, jak nic neumí. :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

No vidíte, jak to všechno dovedu poplést dohromady, přemýšlím česky, předložky jsou moje veliká slabost a dodnes mi dělají problémy, já se na ně budu muset znovu podívat a udělat si nějaké testy. Díky za tyhle drobky, člověk vidí, jak nic neumí. :-(

Re:

Hlavně že si říkám I go upstairs into the cellar.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Re:

Hlavně že si říkám I go upstairs into the cellar.

Re: Re:

Tak třeba má někdo sklep nahoře, že jo ;-) Lidé jsou různé…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jakub Jílek vložený před 14 lety

Re: Re:

Tak třeba má někdo sklep nahoře, že jo ;-) Lidé jsou různé…

Re: Re: Re:

Jj. přesně podle stylu tohoto článku.:D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.